Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0
Rūta Meilutīte. Foto: AP/Scanpix
9

Lietuvas peldēšanas zvaigznei Meilutītei draud 1-2 gadu diskvalifikācija

Lietuvas Peldēšanas federācija apstiprinājusi Lietuvas medijam „Rytas”, ka saņemta informācija no Starptautiskās peldēšanas federācijas (FINA), ka olimpiskā čempione un četrkārtējā pasaules čempione Rūta Meilutīte varētu tikt diskvalificēta uz 1-2 gadiem. Viņa trīsreiz gada laikā nav bijusi sasniedzama dopinga kontrolieriem, kas ir antidopinga programmas noteikumu pārkāpums.

Video: Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā. Otrās dienas sacensību ieraksts

2019.05.04. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā. Otrās dienas sacensību ieraksts.

Video: Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā. Pirmās dienas sacensību ieraksts

2019.05.03. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā. Pirmās dienas sacensību ieraksts.
Latvijas regbija izlase. Foto: Oksana Džadana, f64

Sportacentrs.com TV: Ko regbisti dāvinās Latvijai? Vai Starkovs sarūgtinās RFS?

Sportacentrs.com TV ēterā šajā nedēļas nogalē medaļas dalīs basketbolisti, handbolisti un peldētāji, futbola Virslīgā mūs sagaida allaž intriģējošais Rīgas un Liepājas duelis, bet Latvijas regbija izlase mēģinās sagādāt Latvijai dāvanu Valsts svētkos, uzņemot Dānijas regbistus.
2

H.Rodke: Sporta trauma. 2. daļa: IQ, viltošana un lētie cīsiņi

Smagas traumas gadījumā mūsu IQ vienmēr nokrīt par vienu standartnovirzi. Atsevišķos gadījumos cilvēkiem ar sevišķi augstu vai tieši otrādi, zemu pašvērtību – pat par divām. Intrigai – vai tas, kurš cenšas atgriezties sportā esmu iepriekšējais es?
Latvijas Antidopinga biroja vadītājs Mārtiņš Dimants. Foto: sporto.lv
2

Vai dopinga pārbaužu laikā drīkst izdzert vienu alu? Ieskats Antidopinga birojā

Piedāvājam otro daļu plašai intervijai ar Latvijas Antidopinga biroja pārstāvjiem, kurā ieskatāmies biroja ikdienā un pievēršamies ikdienas problēmām. Šajā daļā sarunā piedalās biroja direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis. Intervijas pirmo daļu iespējams izlasīt ŠEIT.
2

Helmuts Rodke: Trauma. Atrofēšanās, terapija un viltošana. 1.daļa

Mēs zaudējam sportistus. Vēl sliktāk, šie sportisti zaudē paši sevi, savu laiku un iespējas dzīvē. Ne tik daudz pašu traumu, cik to izraisītas “blakus-atrofēšanās” dēļ. Un tā ir liela problēma.
Latvijas Antidopinga biroja direktors Mārtiņš Dimants uzstājas pirmajā Antidopinga konferencē Latvijā.
3

Antidopinga birojs: "Vēlamies jau no mazotnes ielikt godīga sporta principu"

Latvijas Antidopinga birojam sportistu testēšana ir obligāts pienākums, tomēr pašlaik organizācija pārvirza savas prioritātes un arvien vairāk strādā pie izglītošanas programmām, plašā intervijā Sportacentrs.com uzsvēra biroja vadība - direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis, eksperts juridiskajos jautājumos Roberts Lauris, kā arī eksperts izglītības un informācijas jautājumos Ivans Šapošņikovs.
Ieva Maļuka. Foto: Latvijas Peldēšanas federācija

Peldētāja Maļuka prestižās sacensībās Stokholmā pārspēj Latvijas rekordu

Latvijas talantīgā peldētāja Ieva Maļuka piektdien sacensībās "Stockholm Meet Open", kurā piedalās arī vairākas starptautiskas zvaigznes, pārspēja Latvijas rekordu 200 metru brīvā stila distancē.
Foto: ITAR-TASS/Scanpix
17

Agrīnā specializācija: recepte olimpiskajam čempionam un NBA superzvaigznei?

Ja agrāk bērni uzauga, skraidot pa pagalmiem, kāpelējot pa kokiem un rāpjoties pāri žogiem, tad mūsdienās jau no agra vecuma tiek piedāvāta iespēja specializēties dažādos sporta veidos. Nevar noliegt, ka tas sniedz vairākas priekšrocības, taču kā jau ikvienai mūsdienīgai tendencei arī agrīnajai specializācijai līdzi nāk dažādas blaknes. Jo īpaši gadījumos, kad bērni atrodas pa vidu starp vecāku sapņiem un treneru ambīcijām. Kā nepieļaut, lai veselībai un attīstībai svarīgā sportošana neradītu paliekošas negatīvas sekas?