Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Latvijas peldētāju stafetes komanda izcīna 20.vietu pasaules čempionātā

Agris Suveizda

Latvijas peldētāju stafetes komanda izcīna 20.vietu pasaules čempionātā
Ieva Maļuka. Foto: Latvijas Peldēšanas federācija

LETA. Latvijas peldētāju jauktā stafetes komanda sestdien Dienvidkorejā pasaules čempionātā ūdenssporta veidos 4x100 metru brīvā stila peldējumā izcīnīja 20.vietu.

Latviju jauktajā stafetē pārstāvēja Ieva Maļuka, Kristīna Šteina, Ģirts Feldbergs un Daniils Bobrovs. Kopīgiem spēkiem peldētāji distanci veica trīs minūtēs un 37,66 sekundēs, par 14,96 sekundēm atpaliekot no līderiem. Šāds rezultāts kopvērtējumā deva 20.vietu starp 35 valstīm, bet finālam kvalificējās vien astoņas ātrākās komandas.

Tāpat Latvijas sportisti sacensībās startēja arī individuālajās distancēs. Gabriela Ņiktina 50 metru brīvā stila peldējumā distanci pieveica 25,96 sekundēs, kas kopvērtējumā tas bija 35.labākais rezultāts, bet kopumā sacensībās rezultātu uzrādīja 100 sportistes. No pirmās vietas ieguvējas latviete atpalika par 1,70 sekundēm, bet pusfinālā iekļuva ātrākās 16 sportistes.

Tikmēr Feldbergs arī startēja 50 metru brasa distancē, kurā finišu sasniedza pēc 26,42 sekundēm, ieņemot dalītu 44.vietu. Uzvarētājam viņš zaudēja 1,81 sekundi, bet līdz labāko 16 dalībnieku pulkam viņam pietrūka nedaudz vairāk nekā sekunde. Kopumā disciplīnā startēja 74 sportisti.

Pēc sestdienas startiem Latvijas sportistiem sacensības pasaules čempionātā ir noslēgušās. Pasaules čempionāts Dienvidkorejā norisināsies līdz svētdienai.

Izmantotie resursi:
LETA