Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Pasaules junioru čempionāts Latvijai noslēdzas ar vietām ceturtajā desmitā

Ints Megnis
Ints Megnis

Pasaules junioru čempionāts Latvijai noslēdzas ar vietām ceturtajā desmitā
Ieva Maļuka. Foto: LPF

Latvijas peldētājas Ieva Maļuka un Arina Sisojeva svētdien ar vietām ceturtajā desmitā noslēdza mūsu valsts startus Budapeštā notiekošajā pasaules junioru čempionātā.

Latvijas rekordiste Maļuka čempionāta noslēgumā startēja 200 metru brīvā stila distancē, ar rezultātu divas minūtes un 4,79 sekundes priekšsacīkstēs ieņemot 33. vietu starp 88 sportistēm. No pusfināla sešpadsmitnieka Maļuka atpalika par 3,01 sekundi, bet no sev piederošā Latvijas rekorda par 2,41 sekundi.

Tāpat svētdien startēja Arina Sisojeva, kura ar rezultātu divas minūtes un 40,17 sekundes priekšsacīkstēs ieņēma 35. vietu starp 57 atlētēm. Viņa no pusfināla zonas bija vairāk nekā desmit sekunžu attālumā.

Latvijas peldētājiem šajā pasaules čempionātā neizdevās tikt pie augstiem rezultātiem un negaidīti pusfinālā peldēja vienīgi Sisojeva, kura bija 14. vietā 50 metros brasā, bet no viņas tas tika gaidīts vismazāk. Tāpat jāizceļ Maļukas labotais Latvijas rekords 200 metru kompleksajā peldējumā, savu iepriekšējo rezultātu pārspējot par gandrīz pussekundi. Čempionātā startēja arī Didzis Rudavs, bet viņš pat savā kroņa distancē 50 metros brasā palika ārpus pusfināla.