Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Bobrovs sasniedz augstvērtīgāko rezultātu Latvijas ziemas čempionāta peldēšanā pirmajā dienā

Bobrovs sasniedz augstvērtīgāko rezultātu Latvijas ziemas čempionāta peldēšanā pirmajā dienā
Daniils Bobrovs
Foto: Mārtiņš Mālmeisters, olimpiade.lv

LETA. Daniils Bobrovs ar uzvaru 200 metru distancē brasā piektdien sasniedza augstvērtīgāko rezultātu Rīgā notiekošā Latvijas ziemas čempionāta peldēšanā 25 metru īsajā baseinā pirmajā dienā.

Bobrovs distanci veica divās minūtēs un 10,68 sekundēs, aiz sevis atstājot Jāni Vitautu Siliņu un Andreju Rozalovski. Šis rezultāts bija jauns sacensību rekords, bet no sev piederošā Latvijas rekorda Bobrovs atpalika par vairāk nekā divām sekundēm.

Tāpat augstvērtīgāko rezultātu trijniekā iekļuva Ģirts Feldbergs ar uzvaru 100 metros uz muguras (53,65 sekundes) un Ieva Maļuka pēc triumfa 100 metros brīvajā stilā, kuras sasniegtās 56,02 sekundes bija jauns sacensību rekords un vien par nepilnu pussekundi atpalika no Gabrielai Ņikitinai piederošā valsts rekorda.

Vēl piektdien 100 metru brīvajā stilā vīriem uzvarēja Jevgēņijs Boicovs (50,75 sekundes), 200 metros brasā dāmām labākā bija Arina Sisojeva (divas minūtes un 38,23 sekundes), 100 metros uz muguras dāmām nepārspēta palika Arina Baikova (minūte un 1,46 sekundes).

Tāpat 200 metros tauriņstilā dāmām starp četrām dalībniecēm triumfēja Jekaterina Troca (divas minūtes un 30,88 sekundes), bet vīriem uzvarēja Daniels Narajevs (divas minūtes un 7,63 sekundes). 400 metros brīvajā stilā dāmām nepārspēta palika Agnese Patrīcija Ozola (četras minūtes un 35,61 sekunde), bet vīriem - Jēkabs Audzēvičs (četras minūtes un 8,86 sekundes). Savukārt 200 metru kompleksajā distancē uzvarēja Baikova (divas minūtes un 2,22 sekundes), kā arī Artūrs Markovs (divas minūtes un 6,93 sekundes).

Vēl piektdien 4x100 metru brīvā stila stafetē labākās bija "Rīdzene-OSC" komandas. Dāmām Ņikitina, Karolīna Pankratova, Ozola un Ērika Aļošina finišēja pēc trim minūtēm un 59,33 sekundēm, bet vīriem Feldbergs, Ņikita Semjonovs, Rinalds Puķītis un Bobrovs uzvarēja ar rezultātu trīs minūtes un 26,20 sekundes.

Latvijas čempionāts turpināsies arī sestdien, kad tiks sadalīti vēl 16 medaļu komplekti. Sacensību tiešraide būs pieejama portālā Sportacentrs.com .

Izmantotie resursi:
LETA