Prezentēta Latvijā pirmā sinhronās peldēšanas skola

Prezentēta Latvijā pirmā sinhronās peldēšanas skola

10. decembrī "Ķīpsalas peldbaseinā" norisinājās bērnu un jauniešu sacensības, kuru ietvaros tika prezentēta pirmā Latvijā sinhronās peldēšanas skola. Pasākumā savus priekšnesumus rādīja Krievijas čempiones un sporta meistares – Oļesja Čičerina, Darja Šiškina, Olga Zaharova un Darja Neborako.

Neizmirstamu meistarklasi sniedza vairākkārtēja pasaules un Eiropas čempione sinhronajā peldēšanā Anna Nasekina un viņas gados jaunā, bet ļoti talantīgā audzēkne Žanna Berman, kura savos 13 gados ir sporta meistara kandidāte.

Pēc sportistu priekšnesumiem visi interesenti tika laipni aicināti uz Annas Nasekinas autogrāfu un foto sesiju, kuras laikā bija iespēja aprunāties par jauno sporta veidu Latvijā - sinhrono peldēšanu, kā arī iegūt čempiones novēlējumus autogrāfu formā.

Anna pievērsās sportam 5 gadu vecumā, rezultātā, sinhronā peldēšana no hobija pārvērtās profesijā. Līdz 23 gadu vecumam Anna ieguva vienu zelta medaļu pēc otras. Anna pabeidza savu karjeru 2009. gadā pēc triumfējoša snieguma pasaules čempionātā Romā un tagad arī Latvijā kopā ar skolas idejas autoriem Viktoriju Rijnieci un Alekseju Šifrinu vēlas dalīties ar pieredzi šajā sporta veidā.

Tev jābūt autorizētam,