Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Latvija paliek pēdējā Eiropas čempionāta jauktajā brīvā stila stafetē

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvija paliek pēdējā Eiropas čempionāta jauktajā brīvā stila stafetē
Daniils Bobrovs

Latvijas peldētāju komanda trešdien Glāzgovā palika pēdējā, 15. pozīcijā Eiropas čempionāta 4x100 metru brīvā stila jauktajā stafetē.

Latvijas izlasi sacensībās pārstāvēja Ģirts Feldbergs, Daniils Bobrovs, Ieva Maļuka un Gabriela Ņikitina, kvartetam finišējot pēc trīs minūtēm un 38,78 sekundēm. No kvalifikācijā labāko rezultātu sasniegušās Krievijas komandas Latvija atpalika par 11,63 sekundēm, bet priekšpēdējā vietā palikušajai Igaunijai zaudēja divas ar pusi sekundes.

Iepriekš čempionātā Latvija startēja arī 4x100 metru kompleksajā jauktajā stafetē, toreiz vienu izlasi apsteidzot pēc rezultāta, bet vēl viena tika diskvalificēta.

Maļukai un Ņikitinai trešdien bija divi starti, jo nepilnu stundu pirms stafetes abas peldētājas piedalījās arī 50 metru tauriņstila distancē. Šeit Maļuka nopeldēja 27,98 sekundēs, kamēr Ņikitinai bija 28,10 sekundes, kas viņām deva attiecīgi 34. un 35. pozīciju starp 43 sportistēm.

Šī ir Eiropas čempionāta peldēšanas sacensību priekšpēdējā diena. Ceturtdien no Latvijas sportistiem uz starta stāsies vienīgi Maļuka, piedaloties 400 metros brīvajā stilā.

Čempionāts notiek kopš pagājušās piektdienas un tieši pirmajā dienā Latvija sasniedza līdz šim labāko rezultātu - Gabriela Ņikitina ar rezultātu 25,58 sekundes laboja Latvijas rekordu 50 metru brīvā stila distancē, izcīnot 21. vietu. Čempionātā Latviju pārstāvēja pieci sportisti.

Visvairāk – sešās – individuālajās distancēs startēs šī čempionāta debitante un Latvijas izlases jaunākā dalībniece Maļuka, kura jūlija sākumā Eiropas junioru čempionātā izcīnīja piekto vietu 100m brīvā stila peldējumā. Maļuka startēs 50m, 100m, 200m un 400m brīvā stila distancēs, kā arī 50m uz muguras un tauriņstilā. Brīvā stila sprintā (50m un 100m), kā arī tauriņstilā startēja Gabriela Ņikitina, bet Arina Baikova savā pirmajā kontinenta čempionātā pieaugušajiem devās uz startu 50m br./st., kā arī 50m un 100m uz muguras.

Tikmēr Daniils Bobrovs un Ģirts Feldbergs startēja attiecīgi visās brasa un peldējuma uz muguras distancēs. Tāpat mūsu sportisti startēja abās jauktajās – brīvā stila un kombinētajās – stafetēs. Eiropas čempionāts peldēšanā noslēgsies ceturtdien. Eiropas čempionāts peldēšanā ir daļa no pirmā Eiropas čempionāta vairākos sporta veidos, kas notiek Berlīnē un Glāzgovā. Glāzgovā sacenšas sportisti peldēšanā, golfā, riteņbraukšanā, airēšanā, vingrošanā un triatlonā, kamēr vieglatlētikas čempionāts šonedēļ tiek aizvadīts Berlīnē.

     [+] [-]

, 2018-08-08 14:05, pirms gada
Lielisks rezultāts! Igauņi vēl nepaspēja pēc finiša kārtīgi noslaucīties, kad mūsējie jau bija beiguši distanci!

     [+] [-]

, 2018-08-08 15:50, pirms gada
Man patīk tā LV peldēšana. Visu cieņu sportistiem, ir jāpeld, jātrenējas un nu, kāds nu tas līmenis ir, tāds ir, tādi esam, tādi dzīvojam....
Bet ir visai traģiski, ja ar personīgajiem un LV rekordiem pa lielam nekādu apdraudējumu nevienam neradam

     [+] [-]

, 2018-08-08 19:00, pirms gada
Meklējat puisi!
Es esmu Angelina, es esmu 21, jautrs, slaids un nav pieticīgs vispār))
Foto un tālruņa numurs anketā >>> 18pop.tk