Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Sūdzas par sinhronās peldēšanas Eiropas čempionāta slikto organizēšanu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Sūdzas par sinhronās peldēšanas Eiropas čempionāta slikto organizēšanu
Sinhornā peldēšana
Foto: Aleksandrs Viļfs, rsport.ria.ru

Skotijas lielākajā pilsētā Glāzgovā notiek Eiropas čempionāts ūdens sporta veidos. Krievijas sinhronās peldēšanas galvenā trenere žēlojas par pasākumu slikto organizēšanu - viss esot šausmīgi.

Krievijas izlases galvenā trenere Tatjana Pokrovska: "Te viss ir organizēts nesakarīgi, strādāt nav kur un nav kad. Normālos apstākļos esam pieraduši normāli gatavoties, bet te visi skraida un meklē sev vietu baseinā, kur varētu patrenēties. Baseina dziļums šeit ir pusotrs metrs un metrs. Kur pusotrs, tur ir tāda drūzmēšanās! Viss ir šausmīgi, praktiski nav tribīņu, bet tas ir Eiropas čempionāts! Kas tas ir, sinhronās peldēšanas reklāma? Agrāk nespēju saprast, kāpēc cilvēki uz šejieni nevarēja nopirkt biļetes - kad ieraudzīju maziņo tribīnīti, visu sapratu."

Kā zināms, Krievija ir sinhronās peldēšanas lielvalsts un Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja divus zeltus, triumfējot šī sporta veida medaļu ieskaitē. Eiropas čempionātā tagad ir vairāk disciplīnu, sinhronajā peldēšanā parādījušies arī vīrieši.

Atgādinām, ka Eiropas čempionāts sporta vingrošanā ir daļa no pirmajām kontinentālajām meistarsacīkstēm vairākos sporta veidos, kas notiek Berlīnē un Glāzgovā. Glāzgovā sacenšas sportisti peldēšanā, golfā, riteņbraukšanā, airēšanā, vingrošanā un triatlonā, savukārt vieglatlētikas čempionāts nākamnedēļ tiks aizvadīts Berlīnē.

Izmantotie resursi:
tass.ru

     [+] [-]

, 2018-08-04 20:31, pirms gada
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> 18pop.tk