Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Maļuka un Baikova ceturtajā un piektajā desmitā EČ 50 metros uz muguras

Ints Megnis
Ints Megnis

Maļuka un Baikova ceturtajā un piektajā desmitā EČ 50 metros uz muguras
Ieva Maļuka
Foto: Latvijas Peldēšanas federācija

Latvijas peldētājas Ieva Maļuka un Arina Baikova sestdien guva attiecīgi 38. un 41. vietu Glāzgovā notiekošā Eiropas čempionāta peldēšanā 50 metru distancē uz muguras.

Abas Latvijas sportistes bija vienā peldējumā - talantīgajai Ievai Maļukai bija sliktāks pirmsstarta laiks, bet viņa finišēja ar rezultātu 29,94 sekundes, kamēr Arina Baikova finišu sasniedza pēc 30,02 sekundēm.

Kvalifikācijā ātrākā ar jaunu Eiropas rekordu (27,21 sekunde) bija britu sportiste Džordžija Deivisa, bet, lai tiktu pusfināla zonā bija jāpeld vismaz 28,48 sekundes ātri.

Čempionāts sākās piektdien, kad Gabriela Ņikitina ar rezultātu 25,58 sekundes sasniedza jaunu Latvijas rekordu 50 metru brīvā stila distancē, izcīnot 21. vietu. Čempionātā kopā Latviju pārstāv pieci sportisti.

Visvairāk – sešās – individuālajās distancēs startēs šī čempionāta debitante un Latvijas izlases jaunākā dalībniece Maļuka, kura jūlija sākumā Eiropas junioru čempionātā izcīnīja piekto vietu 100m brīvā stila peldējumā. Maļuka startēs 50m, 100m, 200m un 400m brīvā stila distancēs, kā arī 50m uz muguras un tauriņstilā. Brīvā stila sprintā (50m un 100m), kā arī tauriņstilā startēs arī Gabriela Ņikitina, bet Arina Baikova savā pirmajā kontinenta čempionātā pieaugušajiem dosies uz startu 50m br./st., kā arī 50m un 100m uz muguras.

Tikmēr Daniils Bobrovs un Ģirts Feldbergs startēs attiecīgi visās brasa un peldējuma uz muguras distancēs. Tāpat mūsu sportisti startēs abās jauktajās – brīvā stila un kombinētajās – stafetēs. Eiropas čempionāts peldēšanā ilgs līdz 9. augustam. Eiropas čempionāts peldēšanā ir daļa no pirmā Eiropas čempionāta vairākos sporta veidos, kas notiek Berlīnē un Glāzgovā. Glāzgovā sacenšas sportisti peldēšanā, golfā, riteņbraukšanā, airēšanā, vingrošanā un triatlonā, kamēr vieglatlētikas čempionāts nākamnedēļ tiks aizvadīts Berlīnē.

     [+] [-]

, 2018-08-04 20:31, pirms gada
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> 18pop.tk