Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 0
Kristaps Zālītis

"Vienos vārtos" sadaļa piedzīvo restartu!

Portāls Sportacentrs.com no 2014. gada nogales saviem lasītājiem sadaļā "Vienos vārtos" piedāvā maksas saturu, kas toreiz aizstāja projektu "Sporta Avīze+". Acīgākie portāla lietotāji noteikti būs pamanījuši, ka kopš 2018. gada sākuma sadaļā "Vienos vārtos" kūsā nedaudz lielāka dzīvība. Tā tam būs būt arī turpmāk!

Ja līdz gadu mijai par sadaļas saturu lielākoties rūpējās viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas sporta žurnālistiem Latvijā Jānis Matulis, tad nu viņam talkā nākuši arī Sportacentrs.com žurnālisti: Agris Suveizda, Andrejs Siliņš, Rolands Eliņš, Ulvis Brože, Jānis Freimanis un Jānis Celmiņš. Neizslēdzam, ka ik pa laikam tiks dots vārds arī kādam viesmāksliniekam.

“Vienos vārtos” centīsies ielūkoties dziļāk sporta veidu aizkulisēs, piedāvās analītiskus rakstus par un ap Latvijas un pasaules sportistiem, klubiem un komandām. Neizpaliks arī ierastās “Lielās sarunas” video formātā.

Līdz ar restartu, pirmos 1000 sadaļas jaunos apmklētājus iepriecināsim ar divu nedēļu bezmaksas pieeju sadaļai! Nenokavē un iegūsti abonementu jau tūliņ!

Plašāka informācija par apmaksas modeļiem vienmēr pieejama šeit: "Vienos vārtos" abonēšanas noteikumi

Regulārie “Vienos vārtos” abonenti turpmāk tiks iepriecināti ar dažādām akcijām un konkursiem. Pirmais no pārsteigumiem tiks piedāvāta jau šī mēneša nogalē.

Sadaļa pieejama šeit: Vienos vārtos

 

2018-01-15 14:41

Nākamais: Oficiāli: leģendārais Bjerndālens nestartēs Phjončhanas olimpiskajās spēlēs