Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Krievijai varētu liegt dalību arī 2018. gada ziemas paralimpiskajās spēlēs

Krievijai varētu liegt dalību arī 2018. gada ziemas paralimpiskajās spēlēs
Krievijas paralimpiskās komitejas prezidents Vladimirs Lukins
Foto: Tass/Scanpix

Krievijai varētu liegt dalību 2018. gadā Dienvidkorejas apgabalā Phjončhanā paredzētajās ziemas paralimpiskajās spēlēs, atzinis Starptautiskās paralimpiskās komitejas prezidents Filips Kreivens.

Pēc Ričarda Maklārena publicētā ziņojuma par valsts atbalstītu dopinga programmu Krievija tika diskvalificēta pirms pagājušajā gadā Riodežaneiro notikušajām vasaras paralimpiskajām spēlēm. Vaicāts, vai arī pirms nākamajām paralimpiskajām spēlēm Krievija varētu saņemt diskvalifikāciju, Kreivens norādīja, ka konkrētas atbildes uz to nav: "Nezinu un diezin vai kāds cits to zina. Mums nav vajadzīga atvainošanās, bet šī lieta ir jāsakārto."

Otrajā Maklārena ziņojumā tika norādīts, ka vairāk nekā tūkstoš krievu atlētu piedalījušies valsts atbalstītā dopinga programmā četru gadu garumā līdz Soču olimpiskajām spēlēm. "Krievija ir liela sporta nācija un bez viņiem sporta ziņā mēs zaudējam. Tomēr nevaram atļauties, ka piedalās nācijas, kuru sniegumu aptraipa iepriekš darītais," citēts Kreivens.

Phjončhanas paralimpiskās spēles norisināsies nākamā gada martā. Plānots, ka spēlēs piedalīsies 42 valstu pārstāvji, kas piedalīsies sešos sporta veidos - kalnu slēpošanā, biatlonā, distanču slēpošanā, sēdhokejā, snovbordā un kērlingā.

Izmantotie resursi:
BBC

     [+] [-]

, 2017-01-24 14:21, pirms 2 gadiem
Kā mani kaitina visa šitā birokrātiskā muļļāšanās un taisnošanās no krievu puses...
Pavisam vienkārši, norādīt, kuri vainīgi, kuri nē. Kurš atbildīgs, kurš nē. Tos ar galvu pa priekšu ārā no sporta, mūža diskābeli. Pārējie, lūdzu startējiet ja spējiet būt tīri.

  +3 [+] [-]

, 2017-01-24 14:29, pirms 2 gadiem
Krievi neatzīsies, jo tā viņiem mācīja lielais melis putins. Kā teica Ekmanis, tikai uz nāves gultas kāds sāks runāt.

  +2 [+] [-]

, 2017-01-24 14:39, pirms 2 gadiem
Man vienmēr pie šādiem rakstiem gribas pasmaidīt

  +2 [+] [-]

, 2017-01-24 15:06, pirms 2 gadiem
tas ir diezgan nozelojami, nav speeka un duushaa diskvalificet normalos atletus no OS, tapec uzbruk invalidiem un paralimpiskajaam. Daudz lielaks ieguvums butu bijis ja krieviem uz 8 gadiem pateiktu chau un vispar nepielaistu tuvumaa nekam, kam nosaukumaa vards Olimpisks.

     [+] [-]

, 2017-01-24 17:36, pirms 2 gadiem
noladets rakstīja: tas ir diezgan nozelojami, nav speeka un duushaa diskvalificet normalos atletus no OS, tapec uzbruk invalidiem un paralimpiskajaam. Daudz lielaks ieguvums butu bijis ja krieviem uz 8 gadiem pateiktu chau un vispar nepielaistu tuvumaa nekam, kam nosaukumaa vards Olimpisks.
Tā kā 90 gados uz vairākiem gadiem diskābeli iedeva Dienvidslāvijai par uzbrukumu kaimiņiem.Būtībā serbi uzvedās kā krievi jo viņu karaspēka it kā nebija nedz Bosnijā nedz Horvātijā ,bet bija tur gan tautiešu gan pašu brīvprātīgie un bruņojums.

     [+] [-]

, 2017-01-24 18:47, pirms 2 gadiem
Doping- naš !