Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Latvijas ratiņbasketbolisti EČ B divīzijas turnīru noslēdz pirmspēdējā - astotajā vietā

Krišs Upenieks

Latvijas ratiņbasketbolisti EČ B divīzijas turnīru noslēdz pirmspēdējā - astotajā vietā
Latvijas ratiņbasketbola izlase.
Foto: Ratinbasketbols.lv

LETA. Latvijas ratiņbasketbola izlase Beļģijā notiekošā Eiropas čempionāta B divīzijas turnīru sestdien noslēdza pirmspēdējā - astotajā vietā.

Latvijas izlase sestdien mačā par septīto vietu ar 51:53 zaudēja Zviedrijai. Latvijas izlases rindās 15 punktus guva Kārlis Podnieks, bet 11 punktus pievienoja Dmitrijs Rukavišņikovs. Abas komandas tikās arī apakšgrupu turnīrā, kad ar 54:51 uzvarēja Latvija.

Jau ziņots, ka apakšgrupu kārtā Latvijas izlase izcīnīja vienu uzvaru četrās spēlēs, paliekot priekšpēdējā vietā, nesasniedzot pusfinālu, kurā iekļuva divas labākās komandas. Vispirms Latvija ar 54:51 uzvarēja Zviedrijas valstsvienību, bet pēc tam cieta zaudējumus ar 44:86 Rumānijai, ar 44:61 Austrijai un ar 38:61 Krievijai.

Iepriekšējā Eiropas čempionātā 2016.gadā Latvijas izlase B divīzijā izcīnīja piekto vietu. Ceļā uz Beļģiju Latvijas ratiņbasketbolisti neiztika bez starpgadījumiem, jo nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" kopā ar komandu sākotnēji nenogādāja sporta ratiņkrēslus, tiem tiekot piegādātiem vien nedaudz vēlāk.

Izmantotie resursi:
LETA