Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Rīgā norisināsies starptautisks sēdvolejbola turnīrs

Andrejs Siliņš

Latvijas Invalīdu sēdvolejbola asociācija ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, rīko Starptautisko Sēdvolejbola turnīru - "Riga Beach Sitting Volley Cup 2017" kas norisināsies 26.- 27. augustā Pludmales sporta centrā „Brazīlija”, Rīgā, Mūkupurva ielā - 1c.

Turnīrā piedalīsies 10 komandas, no Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas.

Pludmales sēdvolejbolu spēlē uz speciālā klājuma, kas tiek uzlikts uz pludmales smiltīm, laukuma izmēri ir 4m garumā un 4m platumā, tīkla augstums 1,15m vīriešiem, 1,05m sievietēm. Uz laukuma komandā ir trīs cilvēki, kuri izvietojas viens spēlētājs priekšējā līnijā var darboties tikai kā cēlājs un bloķētājs, savukārt otrā līnijā ir divi aizsardzības un uzbrukuma spēlētāji. Pludmales sēdvolejbols kandidē uz iekļaušanu Paralimpisko spēļu programmā.
Komandas izspēlēs turnīru divās apakšgrupās un pēc tam cīnīsies play-off izspēlēs.

Liels paldies mūsu partneriem un atbalstītājiem: Rīgas Dome, Latvijas volejbola federācija, "Venden", "Coca- Cola", "Nike", "Kontora"!

Ar šo turnīru Latvijas komanda noslēgs pludmales sezonu, un ar visiem spēkiem turpinās gatavoties Eiropas Čempionātam, kas norisināsies no 4. līdz 12. novembrim 2017 gadā, Horvātijā, Poreč.

Informāciju sagatavoja
Andrejs Filipavičs
Latvijas Invalīdu sēdvolejbola asociācija
Viceprezidents