Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Sēdvolejbola izlase lūdz ziedojumus startam spēcīgā turnīrā

Ints Megnis
Ints Megnis

Sēdvolejbola izlase lūdz ziedojumus startam spēcīgā turnīrā
Latvijas sēdvolejbola izlase

Latvijas sēdvolejbola izlase izteikusi publisku aicinājumu pēc finansiālas palīdzības, lai tā varētu oktobrī piedalīties spēcīgā turnīrā, gatavojoties 2019. gada Eiropas čempionātam.

"Kā saka paši spēlētāji, sēdvolejbols dod cilvēkiem iespēju stiprināt veselību un nospraust jaunus dzīves mērķus, tomēr pats svarīgākais – tas ir veids, kā pārvarēt depresiju, kas nereti var rasties gūtas traumas rezultātā. Šis sporta veids palīdz cilvēkiem veiksmīgi integrēties sabiedrībā, iepazīt jaunus cilvēkus un izaicināt sevi," raksta biedrība "Latvijas Invalīdu sēdvolejbola asociācija". "Latvijas sēdvolejbolisti regulāri trenējas, attīstot fizisko izturību, kā arī apgūstot jaunu tehniku un spēlēs stratēģiju."

"Arī 2019. gads mūsu komandai ir notikumiem bagāts, un vienas no svarīgākajām sacensībām ir Eiropas čempionāts, kas no 13. jūlija līdz 21. jūlijam norisināsies Ungārijā. Lai kvalitatīvi sagatavotos Eiropas čempionātam Ungārijā, komandai nepieciešama spēļu pieredze ar spēcīgiem pretiniekiem. Šobrīd sportistiem ir iespēja piedalīties starptautiskā sēdvolejbola turnīrā Krievijā, tur spēlēt ar Eiropas čempioniem, Krievijas izlasi, un citām spēcīgām komandām. Turnīrs notiks Maskavā no 25. oktobra līdz 28. oktobrim, tomēr dalībai turnīrā trūkst līdzekļu," rakstīts aicinājumā. "Lai piedalītos turnīrā, mums ir nepieciešams jūsu atbalsts. Lai komanda nokļūtu Krievijā un varētu startēt starptautiskajā turnīrā, ir nepieciešami 1250 eiro, kas nodrošinātu transporta izmaksas. Tā sniegtu iespēju sēdvolejbolistiem uzlabot spēles prasmes un nostiprināt vasarā apgūtās spēles stratēģijas, spēkojoties ar krietni spēcīgākām komandām. Mēs būsim ļoti pateicīgi par Jūsu atbalstu."

Sēdvolejbols or volejbolu, kas tiek spēlēts sēdus un paredzēts cilvēkiem ar dažādiem kustību traucējumiem. Tas ir viens no paraolimpisko spēļu programmas sporta veidiem, kas katru gadu kļūst aizvien populārāks ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Ziedojumiem:
Biedrība "Latvijas Invalīdu sēdvolejbola asociācija" (LISA)
Reģ.Nr. 40008097814
AS CITADELE BANKA
Bankas kods: PARXLV22
Konta nr.: LV49PARX0016708770001

     [+] [-]

, 2018-09-06 11:53, pirms 2 gadiem
Nē, lol, nau werc

     [+] [-]

, 2018-09-06 12:41, pirms 2 gadiem
Darīts, ņemiet par labu, lai veicas!