Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 0

Gailišs Prāgā izcīna otro vietu Eiropas kausa posmā parariteņbraukšanā

Gailišs Prāgā izcīna otro vietu Eiropas kausa posmā parariteņbraukšanā

Oskars Gailišs
Publicitātes foto

Rio paralimpiskās spēles 2016

Šodien, 2.oktobrī, parariteņbraukšanas Eiropas kausa "Prāga 2016" ietvaros norisinājās otrās dienas sacensības individuālajā braucienā - 13,7 km distancē.

"Šodien izvēlējos distancē doties nevis ar individuālajam braucienam paredzēto, bet gan ar grupas brauciena divriteni," pēc sacensībām stāstīja sportists, kurš vakar 54 kilometru grupas braucienā ieguva otro vietu. "Naktī bija pamatīgi nolijis, tādēļ trase bija mitra. Tā kā trase ir tehniska un fiziski smaga, grupas brauciena divriteni būtu vieglāk manevrēt, kā arī iespējams ar lielāku ātrumu pievārēt kāpumus."

"Distance tika pieveikta 22 minūtēs un 56 sekundēs, kas arī šodienas sacensīās deva otro vietu. Uzvarētājam čeham Juri Ježekam tika zaudēta minūte un 28 sekundes. Līdz ar to divu dienu kopvērtējumā Eiropas kausā "Prāga 2016" Gailišs izcīnīja otro vietu. Šogad trijos Eiropas kausa posmos Gailišs ir izcīnījis vienu pirmo, kā arī divas otrās vietas.

"Ar savu rezultātu visā visumā esmu apmierināts, jo, salīdzinot ar pagājušo gadu šajā pašā trasē, pie līdzīgiem laika apstākļiem savu rezultātu uzlaboju par vienu minūti un 18 sekundēm," Gailišs turpināja.

Tev jābūt autorizētam,