Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource264 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource264), Fid:1322, Did:0, useCase: 0

Noslēgusies pirmā "Rīgas sporta nakts"

Noslēgusies pirmā "Rīgas sporta nakts"

8.jūlija vakarā Rīgas parkos valdīja sports visdažādākajās izpausmēs. Pirmās Rīgas sporta nakts ietvaros atnākušie pasākuma norises vietās varēja vērot, izmēģināt un paši piedalīties.

Liela bērnu aktivitāte bija Vērmanes dārzā. Daudziem pirmo reizi bija iespēja paņemt rokā tenisa raketi SEB Mini tenisa akadēmijā vai golfa nūju Latvijas Golfa federācijas prezentācijas vietā. Mazākie izbaudīja Mazā Stiprinieka piedzīvojumus un piepūšamās atrakcijas. Uz estrādes savu māku demonstrēja dažādi bērnu sporta pulciņi. Lielu atsaucību guva LBS Jaunaitnes Basketbola Līgas zona, Latvijas Automobīļu Federācijas aktivitātes ar mazajiem bagijiem.

Esplanādē sanākušos priecēja spēka vīru sacensības, svara bumbu celšanas sacensības. Daudzi izmantoja iespēju sacensties ar vienu spēcīgākajiem armreslinga Latvijas un pasaules meistariem. Čempions palika neuzveikts. F1 simulators, konkursi uz mākslīgā ledus un cīņas ringā, bezceļu rallija mašīnas un veikborda federācijas paraugdemonstrējumi. Tas viss bija baudāms Esplanādē

Kronvalda parks bija piesaistījis visus aktīvi sportojošos jauniešus. Riga Open ielu basketbola sacensības un florbola čempionāts noslēdzās tikai ap pusnakti. Strītbola fināli pirmo reizi tika rīkoti pēc jaunajiem Starptautiskās federācijas apstiprinātajiem noteikumiem. Savus trikus demonstrēja arī ekstrēmo sporta veida pārstāvji. Īpašu uzmanību izpelnījās karsējmeiteņu paraugdemonstrējumi.

     [+] [-]

, 2011-07-11 16:36, pirms 7 gadiem
Cik jauki ka kamanu suņu federācija ir pieminēta

  +1 [+] [-]

, 2011-07-11 22:11, pirms 7 gadiem
un kur ir kādi rezultāti? uzvarētāju komandas, sastāvi vai kas tāds??!

  +1 [+] [-]

, 2011-07-11 22:26, pirms 7 gadiem
bildes studijā!

     [+] [-]

, 2011-07-12 12:22, pirms 7 gadiem
bullshit. Nebija ne Vasiļveskis, ne MMA cīņas, ne kikboksa. Kā jau tas parasti Latvijā notiek.

     [+] [-]

, 2011-07-12 13:12, pirms 7 gadiem
Vasiļevski pēdējā brīdī nepalaida treneris, jo viņam svarīgi mači priekšā!

Nekur nebija teikts ka būs MMA cīņas!

Tev jābūt autorizētam,