Nākamā lapa

Latvijas komandai 5. vieta Eiropas ziemas orientēšanās čempionāta stafetē 13.02.2017 12:21

Somijā notiekošo Eiropas čempionātu ziemas orientēšanās sportā ar piekto vietu stafetē pabeigusi Latvijas ziemas orientieristu komanda Andris Kivlenieks, Raivo Kivlenieks un Nauris Raize.

Andersons atgriežas ar sauso spēli, Arvidsonam pirmais "hat-trick" (2) 12.02.2017 01:13

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar sauso spēli Otavas "Senators" vārtos atgriezās Kreigs Andersons, ar pirmo "hat-trick" izcēlās Viktors Arvidsons, četru zaudējumu sēriju pārtrauca Dalasas "Stars", piekto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Sanhosē "Sharks", bet jaunā galvenā trenera vadībā otro uzvaru izcīnīja Bostonas "Bruins".

Kivleniekam 16. vieta Eiropas čempionāta vidējā distancē (1) 11.02.2017 18:02

Šodien Somijā noslēgušās Eiropas ziemas orientēšanās čempionāta sacensības vidējā distancē. 16. vietā ierindojies Latvijas ziemas orientierists Andris Kivlenieks.

Latvijas komandai astotā vieta Eiropas čempionāta jauktajā stafetē 08.02.2017 21:50

Ar labiem rezultātiem Latvijas izlases pārstāvji turpina dalību Eiropas čempionātā ziemas orientēšanās sportā, Andrim Kivleniekam un Līgai Valdmanei izcīnot 8. vietu jauktajā stafetē, informē Latvijas Orientēšanās federācija

Kivlenieks Eiropas čempionātu sāk ar 14. vietu sprintā 07.02.2017 17:10

Somijā, Imatrā, ar sacensībām sprinta distancē sācies Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā, kur Latvijas sportistu vidū labākais sniegums Raivo Kivleniekam – izcīnīta 14. vieta, kas ir viens no visu laiku labākajiem Latvijas sportistu rezultātiem kādā no Eiropas čempionāta individuālajām distancēm.

Eiropas čempionātā startēs 17 Latvijas ziemas orientēšanās izlases pārstāvji 06.02.2017 18:38

7. februārī, Somijā, Imatrā, sāksies Latvijas ziemas orientēšanās izlases ceļš uz godalgām Eiropas ziemas orientēšanās čempionātā pieaugušajiem un jauniešiem un arī pasaules junioru čempionātā ziemas orientēšanās sportā. Latviju kopumā pārstāvēs 17 sportisti.

Aizvadītas Baltijas nozīmes ziemas orientēšanās sacensības 29.01.2017 20:54

Nedēļas nogalē Madonas novada Lubejā aizvadītas sezonas līdz šim nozīmīgākās ziemas orientēšanās sacensības Baltijas ietvaros – "Madonas Kauss 2017". Vīriešu elites grupā abās dienās nepārspēts bija Andris Kivlenieks (Ogre OK/SC), savukārt sieviešu elitē no Latvijas pārstāvēm visaugstāk kopvērtējumā ierindojās Līga Valdmane (ZVOC), izcīnot 2. vietu.

"RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs 23.12.2016 10:33

Ir pagājuši trīs gadi kopš futbolists Raivis Hščanovičs izveidoja labdarības organizāciju "RH3 Fonds" un aicināja iesaistīties tā kustībā ikvienu sporta sabiedrības locekli, lai palīdzētu bērniem – vēža slimniekiem. Šogad "RH3 Fonda" dibinātājs Hščanovičs saka paldies sportistiem, sporta organizācijām, sabiedrībai par atbalstu līdzšinējā fonda darbības laikā, kā arī aicina turpināt iesaistīties "RH3 Fonda" aktivitātēs.

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti (64) 02.12.2016 15:24

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.

LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš 25.11.2016 11:28

Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.

Nedēļas nogalē orientēšanās entuziasti sacentīsies RTU telpās 22.11.2016 14:59

Sestdien, 26. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes telpās tiks dots starts Rīgas telpu orientēšanās sacensībām. Šogad šīs būs jau ceturtās orientēšanās sacīkstes telpās, un katrā no tām piedalās vairāki simti dalībnieku ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

LSFP lielākā stipendija tiek Caucei, Rašmanei un Zvejniekam (3) 08.11.2016 12:25

7. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji jaunajam studiju gadam. Kopumā stipendijas tiks piešķirtas 48 sportistiem, tostarp vieglatlētei Guntai Latiševai-Čudarei un pludmales volejbolistiem Mārtiņam Pļaviņam, Mihailam un Aleksandram Samoiloviem.

Sāksies gada dinamiskākās orientēšanās sacensības - telpu orientēšanās 25.10.2016 12:35

Jau septīto gadu pēc kārtas starts tiks dots gada dinamiskākajām orientēšanās sacensībām – Telpu orientēšanās līgai. Šogad, 31.oktobrī – Helovīnu vakarā, sacensību pirmais posms norisināsies modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

Kuldīgā sestdien noslēgsies velo sezona ar "xVelo" velorogainingu 14.10.2016 13:38

Sestdien, 15.oktobrī, Kuldīgas pilsētā un novadā notiks ikgadējās velo orientēšanās sacensības “xVelo”, kur individuāli vai komandās startēs ģimenes, draugi un velo entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī viesi no Lietuvas. Sacensības norisinās dažādās gleznainās Latvijas vietās kopš 2011.gada.

Noslēgušās jau 44. "Siguldas Rudens" orientēšanās sacensības 10.10.2016 00:22

Svētdien aizvadītas vienas no senākajām orientēšanās sacensībām Latvijā – “Siguldas Rudens". Sacensības notika Inčukalna pagasta Egļupē un tajās piedalījās aptuveni 300 orientieristi. Vīriešu elites grupā uzvaru izcīnīja Kristaps Bērziņš (Taka TOK), bet sieviešu elitē – Ieva Brice (Saldus OK).

Kūms un Krūmiņa - čempioni orientēšanās maratonā 08.10.2016 22:35

Sestdien, 8. oktobrī, Baldones novadā pie Kausezera noslēdzās pēdējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā šosezon – čempionāts maratonā jeb pagarinātajā distancē. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad uzvaru vīriešu elites grupā izcīnīja Jānis Kūms (Alūksne-Ape OK), bet sieviešu elitē līdere – Linda Krūmiņa (Briksnis SK).

Izturīgākie orientieristi tiksies Latvijas čempionāta maratona distancē 04.10.2016 19:15

Tuvojas Latvijas orientēšanās sporta sezonas noslēguma nopietnākais pārbaudījums -Latvijas čempionāts maratonā, kas sestdien, 8. oktobrī, notiks Baldones novadā pie Kausezera. Tas būs arī pēdējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā šosezon, kas arīdzan tiks vērtēts Latvijas kausa ieskaitē.

Noslēgusies ''Cēsu rudens'' un Euromeeting garā distance 24.09.2016 21:15

24. septembris Zvārtes ieža apkārtnē aizvadīts, izcīnot medaļas garajā distancē. Paralēli notika divi orientieristu saimei svarīgi pasākumi – nacionālo orientēšanās izlašu sacensību Euromeeting 2016 otrā diena un šī gada 13. Latvijas kausa posms – “Cēsu rudens”. Pie Zvārtes ieža kopumā pulcējās aptuveni 750 orientieristi. Par garās distances uzvarētāju sieviešu elitē kļuva Marika Teini (Marika Teini) no Somijas, bet vīriešu elitē – Frederiks Tranšands (Frederic Tranchand) no Francijas, kuri abi uzvaras laurus plūca arī piektdien vidējā distancē.

Orientieristiem rudens sāksies nedēļas nogalē Cēsīs 20.09.2016 15:45

Šajā nedēļas nogalē Cēsu apkārtnē notiks vienas no populārākajām ikgadējām orientēšanās sacensībām rudens sezonā – “Cēsu rudens” un Cēsu sprints”. Orientēšanās klubs (OK) “Meridiāns”, kā ierasts, dalībniekiem gatavo sarežģītas, taču ļoti interesantas sacensības. Garajā distancē neizpaliks orientieristu iecienītais Cēsu apkārtnei raksturīgais apvidus, bet sprintā, kas notiks pilsētā, var gaidīt jaunas, līdz šim sacensībās neizmantotas pilsētas vietas.

Augsta ranga orientieristi pulcēsies Cēsu apkārtnē 15.09.2016 15:10

No 22. līdz 25. septembrim Cēsu apkārtnē vienkopus pulcēsies pasaules elites līmeņa orientieristi, lai piedalītos ikgadējās nacionālo orientēšanās izlašu sacensībās Euromeeting. Trīs dienas dalībnieki no vairāk nekā 10 pasaules valstīm sacentīsies dažādās distancēs. Īpaši svarīgi viņiem ir iepazīt Latvijas apvidu, lai jau nākamgad atgrieztos uz Pasaules kausa izcīņu, bet 2018. gadā – uz Pasaules orientēšanās čempionātu.

Daugmalē noskaidroti labākie piedzīvojumu orientēšanās sportisti 14.09.2016 12:15

Ar Daugmales piedzīvojumu noslēgusies Latvijā vienīgā piedzīvojumu orientēšanās seriāla sezona, kur piecu posmu summā Garmin Sporta distancē uzvaru pēc gada pārtraukuma svinēja ISOSTAR komanda, kurā startēja titulētais orientierists Jānis Krūmiņš, Kristaps Epners un Raivo Kivlenieks. Komandai uzvara arī Daugmales posmā, bet Veloatlaides.lv Tautas distancē Daugmales posmā triumfēja “Gotham” komanda, savukārt sezonas kopvērtējuma uzvaru jau iepriekš bija nodrošinājuši “TERRA TOPO”, kur šosezon startēja Ivars Žagars, Raitis Beitāns un Kristaps Cepurītis.

Sesto reizi notiks "Rīgas Sporta nakts" 08.09.2016 20:44

17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts". Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim "Rīgas Sporta naktī" būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.

Latvijas čempionātā triumfē Dišlers, Puķīte, "Ozons" un "Meridiāns" 05.09.2016 21:59

Latvijas čempionāta saldākās distances – vidējā un stafete – aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils pusē pulcēja 650 orientieristu no visas Latvijas, padarot šo par dalībnieku skaita ziņā kuplāk apmeklēto čempionātu pēdējo trīs gadu laikā. Pie elites grupu čempionu tituliem vidējā distancē pirmo reizi karjerā tika Dāvis Dišlers un Irita Puķīte, savukārt stafetē pārliecinošas uzvaras izcīnīja abas favorītkomandas – OK “Ozons” ar Jāni Tamužu, Anatoliju Tarasovu, Dāvi Dišleru un OK “Meridiāns” ar Viedu Lūsu, Zandu Abzaloni un Sandru Grosbergu sastāvā.

Latvijas orientēšanās čempionātam pieteikušies vairāk nekā 600 dalībnieki 30.08.2016 11:57

Jau šīs nedēļas nogalē (3. un 4. septembrī) Ventspils apkārtnē notiks orientieristu rudens sezonas centrālais notikums – Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē. Ventspils piejūras kāpas ir viens no Latvijas sarežģītākajiem orientēšanās apvidiem, tāpēc gaidāmas īpaši interesantas sacensības. Jau šobrīd sacensībām pieteikušies vairāk nekā 600 dalībnieki un 171 komanda, bet to skaits vēl augs.

Latvijai bronza pasaules taku orientēšanās čempionātā (3) 27.08.2016 14:31

Pasaules taku orientēšanās čempionātā, kas šonedēļ norisinās Zviedrijā, Latvijas sportists Jānis Rukšāns (OK-Kāpa) izcīnījis bronzas medaļu Pre-O distances atklātajā grupā. "Protams, priecīgs esmu, bija grūti, konkurenti spēcīgi," tā savas izjūtas pēc iegūtās medaļas komentēja Rukšāns.

Dambe - 19., Bertuks - 24.vietā Pasaules čempionātā orientēšanās sportā 26.08.2016 13:48

Pasaules čempionātā orientēšanās sportā, kas šonedēļ norisinās Zviedrijā, pie Stromstadas, aizvadītas visas individuālās distances, kurās labākie Latvijas izlases rezultāti bijuši Ingas Dambes 19.vieta vidējā distancē un Edgara Bertuka 24.rezultāts garajā distancē. Čempionāts noslēgsies rīt ar stafetes sacensībām.

Ar sprintu sācies Pasaules čempionāts orientēšanās sportā 21.08.2016 09:50

Zviedrijā, Stromstadā notiekošais Pasaules čempionāts orientēšanās sportā iesācies ar sprinta distanci, kurā Latvijas sportistiem piezemēti rezultāti - finālsacensībām kvalificējās vienīgi Laura Vīķe un Sandra Grosberga, kuras ieņēma attiecīgi 35. un 39.vietu.

Orientēšanās sezona atsākas ar Siguldas kausa izcīņu 03.08.2016 09:45

Jūlija pēdējā nedēļā pēc vasaras pārtraukuma Morē atsākās orientēšanās Latvijas kausa izcīņa ar divu dienu sacensībām “Siguldas kauss”, kurās piedalījās 300 dalībnieki. Elites grupās ātrākie bija Irita Puķīte un Guntis Māliņš – abi no orientēšanās kluba “Kāpa”.

Sirmajam - desmitā, Skrastiņai - piektā uzvara orientēšanās trīsdienās "Kāpa" 10.07.2016 22:27

No 8.līdz 10.jūlijam netālu no Pļaviņām norisinājās lielākās orientēšanās sacensības Baltijā – trīsdienas “Kāpa”, kas jubilejas 30.reizē pulcēja vairāk kā 1600 dalībniekus no 13 valstīm. Elites grupās uzvarēja Mārtiņš Sirmais (Auseklis IK) un Aija Skrastiņa (SK Briksnis).

Latvijas sportistiem 18 medaļas Baltijas čempionātā Igaunijā 14.06.2016 14:00

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijā, Pilvas pilsētas apkaimē notika Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kurā sekmīgi startēja Latvijas izlase. Sacenšoties trīs Baltijas valstu, kā arī Baltkrievijas un Sanktpēterburgas jauniešiem, junioriem un pieaugušajiem, Latvijas komanda izcīnīja otro vietu komandu vērtējumā un kopumā tika pie 18 medaļām.

Valmiera gatava uzņemt Latvijas IV Olimpiādi 13.06.2016 11:28

No 1. līdz 3. jūlijam Valmiera kļūs par Olimpisko galvaspilsētu – Latvijas IV Olimpiādes mājvietu. Uz Valmieru pēc uzvaras dosies vairāki tūkstoši sportistu, viņu treneri un līdzjutēji.

Notiks Edgara Bertuka rīkota nometne jaunajiem orientēšanās talantiem 03.06.2016 14:13

No 6. līdz 9. jūnijam 2012. gada pasaules čempions orientēšanās sportā Edgars Bertuks rīkos nu jau trešo “BE_FORCE” nometni jaunajiem orientēšanās talantiem. Tāpat kā pagājušajā gadā, nometnē aicināti piedalīties visu trīs Baltijas valstu jaunie orientieristi. Pateicoties Bertuka ģenerālsponsoram uzņēmumam „Inspecta”, dalība pasākumā jauniešiem ir bez maksas.

Latvijas vīriešu izlasei astotā vieta Eiropas čempionātā (1) 30.05.2016 10:12

Čehijā notiekošais Eiropas čempionāts orientēšanās sportā sestdien noslēdzās ar stafetes sacensībām, kurās Latvijas vīriešu komanda (Artūrs Pauliņš, Mārtiņš Sirmais un Edgars Bertuks) ierindojās 8.vietā, bet sieviešu komanda finišēja 14.vietā.

Eiropas čempionāts sākas ar Pauliņa 34. vietu sprintā 23.05.2016 13:46

No 21. līdz 27. maijam Čehijā, Jesenīkas pilsētas apkārtnē notiek Eiropas čempionāts orientēšanās sportā. Sacensību ievada nedēļas nogalē notika jauktās sprinta stafetes, kurās Latvijas izlase nepiedalījās un individuālās sprinta sacensības, kuru finālā iekļuva Artūrs Pauliņš, kurš ieguva 34. vietu.

Nedēļas nogalē Latvijas orientēšanās čempionāts Daugavpilī 06.05.2016 12:08

Daugavpils 7. un 8.maijā uzņems orientieristu simtus, kuri sacentīsies par Latvijas čempionu tituliem sprintā un garajā distancē. Sprints sestdien notiks Daugavpils cietoksnī, bet garā distance svētdien vīsies ap pie Sventes esošo Egļukalnu.

Nedēļas nogalē Rīgas kausi orientēšanās sportā 19.04.2016 10:44

Viens no Latvijas orientēšanās sezonas lielākajiem notikumiem – Rīgas kausi – šajā nedēļas nogalē norisināsies Riekstukalnā, kopā pulcējot gandrīz 800 dalībnieku no 13 dažādām valstīm.

Velorogaininga sezonas atklāšanā Ogrē uzvaras svin latvieši un igauņi 18.04.2016 20:00

Sestdien, 17.aprīlī Ogrē norisinājās velorogaininga sacensības "xVelo", kur spēkos mērījās četru valstu pārstāvji. Sacensību laikā komandas apmeklēja dabā izvietotus kontrolpunktus Ogres un Ikšķiles novados. Uzvaru kopvērtējumā izcīnīja vīriešu piedzīvojumu komanda no Latvijas “adidas adventure team”, aiz kuriem par 5 punktiem mazāku summu ierindojās jaukto komandu uzvarētāji no Igaunijas – “Team Nordwood”.

''Kurzemes pavasarī'' labākie Pauliņš un Skrastiņa (1) 13.04.2016 15:50

Aizvadītajā nedēļas nogalē Naudītes pusē ar sacensībām „Kurzemes pavasaris” tika atklāta 2016. gada Latvijas kausa sezona, pulcējot gandrīz 800 dalībnieku. Elites grupās pirmās šī gada uzvaras Artūram Pauliņam un Aijai Skrastiņai.

Ar latviešu uzvaru noslēdzies Rīgas pavasara rogainings 28.03.2016 14:15

Sestdien, 26.martā, pie iepirkšanās centra Atrium Azur notika ceturtais Rīgas rogainings, kur bija pieteikušies dalībnieki no sešām valstīm. Uzvaru garākajā 6 stundu distancē sīvā cīņā ieguva latviešu komanda “Vajag bik ātrāk” ar rīdziniekiem Zigmundu Bīberu un Andri Ronimoisu sastāvā, kuri tikai par 2 punktiem pārspēja spēcīgo igauņu un somu duetu “Armo & Juha”.

Orientēšanās sezona sāksies ar Lieldienu balvu 23.03.2016 15:29

Otrajās Lieldienās, 28.martā, Imantā ar orientēšanās sprinta sacensībām “Lieldienu balva” sāksies 2016.gada Latvijas kausa izcīņa un līdz ar to arī jaunā orientēšanās sezona. Sacensībām pieteikušies 370 dalībnieki. Elites sportistiem šīs būs kontroles sacensības iekļūšanai Latvijas izlasē startam Eiropas čempionātā, tādēļ startēs daudzi no spēcīgākajiem Latvijas sprinta orientieristiem.

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides