Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0
Lauri Silds. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Grosberga un Silds kļūst par Latvijas čempioniem orientēšanās garajā distancē

Par 2019. gada Latvijas čempioniem orientēšanās sporta garajā jeb klasiskajā distancē sestdien Kapusilā, Smiltenes pusē kļuvuši Sandra Grosberga, kura titulu ieguva trešo gadu pēc kārtas, kā arī igaunis Lauri Silds.
Dāvis Šolmanis. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Jaunajiem orientieristiem četras medaļas pasaules skolēnu čempionāta vidējā distancē

Latvijas jaunie orientieristi piektdien Igaunijas pilsētā Otepē izcīnījuši četras godalgas pasaules skolēnu čempionāta orientēšanās sportā vidējā distancē, to skaitā trim esot spožākā kaluma.
Elza Ķuze (pa kreisi) un Kristīne Brunere (pa labi) uz pasaules skolēnu čempionāta goda pjedestāla. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Latvijas orientieristiem trīs medaļas pasaules skolēnu čempionāta ievadā

Latvijas jaunie orientieristi šonedēļ kuplā skaitā piedalās Igaunijas pilsētā Otepē notiekošajā pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā, pirmajā dienā garajā distancē tiekot pie trim medaļām.
2

H.Rodke: Sporta trauma. 2. daļa: IQ, viltošana un lētie cīsiņi

Smagas traumas gadījumā mūsu IQ vienmēr nokrīt par vienu standartnovirzi. Atsevišķos gadījumos cilvēkiem ar sevišķi augstu vai tieši otrādi, zemu pašvērtību – pat par divām. Intrigai – vai tas, kurš cenšas atgriezties sportā esmu iepriekšējais es?
Latvijas Antidopinga biroja vadītājs Mārtiņš Dimants. Foto: sporto.lv
2

Vai dopinga pārbaužu laikā drīkst izdzert vienu alu? Ieskats Antidopinga birojā

Piedāvājam otro daļu plašai intervijai ar Latvijas Antidopinga biroja pārstāvjiem, kurā ieskatāmies biroja ikdienā un pievēršamies ikdienas problēmām. Šajā daļā sarunā piedalās biroja direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis. Intervijas pirmo daļu iespējams izlasīt ŠEIT.
Epizode no Siguldas akvatlona peldēšanas sacensībām. Publicitātes foto
1

Siguldā aizvadītas visu laiku apmeklētākās akvatlona sacensības

Sestdien, saulainā un skaistā, bet dažbrīd vēsā laikā, Siguldu bija pārņēmuši sportisti - akvatlona sacensības atklāja 2019. gada Latvijas kausu sezonu, turklāt ar 172 sportistiem tika sasniegts jauns dalībnieku rekordskaits šajā sporta veidā Latvijā.
2

Helmuts Rodke: Trauma. Atrofēšanās, terapija un viltošana. 1.daļa

Mēs zaudējam sportistus. Vēl sliktāk, šie sportisti zaudē paši sevi, savu laiku un iespējas dzīvē. Ne tik daudz pašu traumu, cik to izraisītas “blakus-atrofēšanās” dēļ. Un tā ir liela problēma.
Latvijas Antidopinga biroja direktors Mārtiņš Dimants uzstājas pirmajā Antidopinga konferencē Latvijā.
3

Antidopinga birojs: "Vēlamies jau no mazotnes ielikt godīga sporta principu"

Latvijas Antidopinga birojam sportistu testēšana ir obligāts pienākums, tomēr pašlaik organizācija pārvirza savas prioritātes un arvien vairāk strādā pie izglītošanas programmām, plašā intervijā Sportacentrs.com uzsvēra biroja vadība - direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis, eksperts juridiskajos jautājumos Roberts Lauris, kā arī eksperts izglītības un informācijas jautājumos Ivans Šapošņikovs.
Foto: LOF

Latvijas skolu orientēšanās kausā 2019 piedalīsies teju 800 skolēnu

10. aprīlī jau ceturto reizi norisināsies “Latvijas skolu orientēšanās kauss”, kas šogad skolēnus pulcēs Mežaparkā. Dalību sacensībām pieteikušas 92 skolas no visiem Latvijas novadiem, un kopā uz starta izies 784 skolēni.
Ziemas orientēšanās pasaules čempionāta stafetes sacensību starts. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Latvija PČ orientēšanās ar slēpēm noslēgumā gūst desmito vietu stafetē

Latvijas ziemas orientieristi svētdien izcīnīja desmito vietu pasaules čempionāta stafetes sacensībās, kamēr Eiropas jauniešu čempionātā Latvijas meitenes bija piektās.