Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0
Rūdolfs Zērnis. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Latvijas orientieristi izcīna devīto vietu pasaules čempionāta stafetē

Latvijas vīru orientēšanās izlase sestdien Norvēģijā izcīnīja devīto vietu pasaules čempionāta stafetes sacensībās, kamēr dāmas samierinājās ar 13. pozīciju.
Rūdolfs Zērnis. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Zērnis pasaules čempionāta vidējā distancē neizdodas tikt divdesmitniekā

Latvijas šī brīža labākais orientierists Rūdolfs Zērnis piektdien izcīnīja 22. vietu Norvēģijā notiekošā pasaules čempionāta vidējās distances sacensībās, kamēr dāmu izlases līdere Sandra Grosberga bija 29. pozīcijā.
Latvijas orientēšanās izlase pasaules čempionātā. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Zērnim 17. vieta pasaules čempionāta garajā distancē

Latvijas šī brīža labākais orientierists Rūdolfs Zērnis trešdien izcīnīja 17. vietu Norvēģijā notiekošā pasaules čempionāta garās distances sacensībās.
Sandra Grosberga. Foto: Gintaras Šiuparys
1

Latvijas orientieristi bez problēmām pārvar PČ vidējās distances kvalifikāciju

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā otrdien Norvēģijā sācies ar veiksmīgu Latvijas komandas sniegumu – visi mūsu sportisti, kuri izgāja uz starta vidējās distances kvalifikācijas sacensībās, izcīnījuši iespēju piektdien, 16. augustā, cīnīties par medaļām finālā.
Rūdolfs Zērnis. Foto: Jānis Līgats

Latvijas orientēšanās izlase PČ atkal cer pietuvoties trijniekam vīriešu stafetē

Latvijas orientēšanās sporta izlase cer, ka pasaules čempionātā, kas nākamnedēļ risināsies Norvēģijā, atkal izdosies pietuvoties medaļām vīriešu stafetes sacensībās, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas izlases treneris Jānis Ozoliņš.
71

Video: Diskusija: kāpēc Latvijas sportisti no citiem atpaliek fiziskajā sagatavotībā?

Jau ilgāku laiku Latvijas sporta treneri gan darbā ar jauniešiem, gan pieaugušajiem publiskajā vidē min mūsu sportistu nepietiekamo atlētismu un fizisko sagatavotību, saskaroties ar pretiniekiem starptautiskajā arēnā. Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijā šoreiz par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Fragments no diskusijas šeit: Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu...Audio formātā klausies diskusiju:"SoundCloud" ŠEIT;"Apple Podcast" ŠEIT;"Spotify" ŠEIT.
11

Video: Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību

Piedāvājam fragmentu no Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijas par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību. Diskusijā piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Diskusiju pilnā garumā portālā Sportacentrs.com skaties jau otrdien!
Līga Valdmane (pa kreisi) kopā ar citām vidējās distances medaļniecēm. Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Latvijai trīs medaļas Eiropas orientēšanās čempionātā studentiem

Čehijā noslēdzies pirmais Eiropas čempionāts orientēšanās sportā studentiem. Tajā piedalījās arī septiņi sportisti no Latvijas augstskolām, pie trim medaļām tiekot Līgai Valdmanei.
Konferences "Sports un diaspora - neizmantotais potenciāls" dalībnieki. Foto: Valmieras pilsēta
3

Pirmoreiz sāks konkrēti runāt par sadarbību sporta jomā ar latviešu diasporām

Pagājušajā nedēļā 22 jaunieši no Latvijas un ārvalstīm Valmierā pulcējās pirmajā diasporas sporta nometnē "Olimpiskais kvants", kurā jaunie sportisti nostiprināja latviešu valodas zināšanas un arī uzlaboja sportisko meistarību. Šīs nometnes ietvaros notika konference "Sports un diaspora - neizmantotais potenciāls", kurā pirmoreiz tika publiski runāts par sporta iespējām diasporas politikā.
Signe Sirmā. Foto: O-Portugal
1

Latvijas orientieristiem divas 11. vietas pasaules junioru čempionātā

Latvijas orientieristi pagājušajā nedēļas nogalē divreiz finišēja 11. vietā Dānijā notikušā pasaules junioru čempionāta stafetes sacensībās.