Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Tamužs turpinās vadīt Latvijas Orientēšanās federāciju

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Tamužs turpinās vadīt Latvijas Orientēšanās federāciju
Viesturs Tamužs
Foto: lof.lv

Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) kongresā pieņemti vairāki lēmumi, tostarp notika organizācijas prezidenta vēlēšanas - līdzšinējais vadītājs Viesturs Tamužs saglabāja savu amatu, liecina federācijas publiskotā informācija.

Prezidenta vēlēšanās 22 balsoja par līdzšinējo vadītāju Viesturu Tamužu, savukārt divi bija pret. Par viceprezidentu tika ievēlēts Jānis Lazdāns. LOF jaunā valde - Matīss Ratnieks, Ģirts Mamis, Normunds Bērziņš, Ilze Lapiņa, Ildze Straume, Edgars Sparāns un Juris Cebulis.

Tamuža atskaite par 2016. gadā paveikto. Aizvadītajā gadā spožākais sasniegums bija pasaules čempionāta bronza taku sportistam Jānim Rukšānam, augsts rezultāts arī stafešu komandai. Tika strādāts pie pieaugušo izlases treneru korpusa sakārtošanas - ir asistenti, būtu vēlams finansiāls atbalsts, kas pašlaik ir nepietiekams, somu trenera vadībā tika organizētas regulāras treniņnometnes. LOF ir diezgan redzama, īpaši sociālajos tīklos, jāturpina meklējumi piekļuvei lielajai žurnālistikai un televīzijai. LOF cenšas attīstīt sadarbību ar dažādām valsts un sporta organizācijām. Veiksmes stāsts ir sadarbība ar armiju, īpaši ar jaunsardzi. Cenšas arvien vairāk sadarboties ar citām federācijām, arī ārzemēs, būtu vēlams kāds, kurš varētu uzņemties sadarbību ar ārzemēm. Veiksmīgs process ir izveidotais metodiķa amats LOF, darbība arvien paplašinās. Valdes sēdes kļuvušas daudz profesionālākas. Būtu vēlams uzlabot LOF klubu darbu, lai vairāk būtu veiksmīgu klubu, ar labu pieredzi. Mērķis būt ar lielāko budžetu starp Latvijas neolimpiskajām federācijām ir izpildīts. Ir pieaudzis to personu skaits, kuri profesionāli nodarbojas vai apkalpo orientēšanās sportu.

Izmantotie resursi:
Latvijas Orientēšanās Federācija