Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Kuldīgā sestdien noslēgsies velo sezona ar "xVelo" velorogainingu

Kuldīgā sestdien noslēgsies velo sezona ar "xVelo" velorogainingu
Velorogainings
Publicitātes foto

Sestdien, 15.oktobrī, Kuldīgas pilsētā un novadā notiks ikgadējās velo orientēšanās sacensības “xVelo”, kur individuāli vai komandās startēs ģimenes, draugi un velo entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī viesi no Lietuvas. Sacensības norisinās dažādās gleznainās Latvijas vietās kopš 2011.gada.

Dalībnieki iepazīs Kuldīgas līdzenumus un mazos paugurus kādā no distancēm – četru stundu Isostar distancē vai divu stundu Vichy distancē. Distances garums pa ceļiem būs ap 80 km, ja mērķis būs savākt visus kontrolpunktus, ko spēs vien spēcīgākie dalībnieki.

Ceļu segums būs dažāds - sākot no asfalta un beidzot ar mazām, šaurām takām, pa kurām varēs pa īsāko ceļu nokļūt līdz kontrolpunktiem. Tāpat distances laikā būs iespēja aplūkot Kuldīgas ķieģeļu tiltu un Riežupes ieleju, un pašā beigu daļā - braukt caur šaurajām Kuldīgas bruģētajām ielām.

“Rudens velo rogainings vienmēr ir bijis īpašs pasākums, jo notiek zeltainā rudens laikā, kad apkārt rotājas zeltainas ainavas, rudens ir izkrāsojis dabu krāšņās krāsās un tā vien gribas doties laukā,” pauž organizatori. “Ceram, ka dalībnieki izbaudīs distanci, lai ar labām un spilgtām atmiņām noslēgtu aktīvo velo orientēšanās sezonu.”

Sacensībām starts tiks dots plkst. 12:00 pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas, kur būs arī jāatgriežas izvēlētā kontrollaika ietvaros – 2 stundās vai 4 stundās. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams vien velosipēds un ķivere, bet orientēties palīdzes kompass. Sacensību formāts piemērots ikviena vecuma dalībniekam, jo savu distanci katra komanda izplāno pati. Sacensības piedāvā Kuldīgas novada dome, atbalsta Vichy un Isostar.

Informāciju sagatavoja
Marta Zumberga