Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Kivlenieks Eiropas čempionātu sāk ar 14. vietu sprintā

Krišs Upenieks

Kivlenieks Eiropas čempionātu sāk ar 14. vietu sprintā
Raivo Kivlenieks
Publicitātes foto

Somijā, Imatrā, ar sacensībām sprinta distancē sācies Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā, kur Latvijas sportistu vidū labākais sniegums Raivo Kivleniekam – izcīnīta 14. vieta, kas ir viens no visu laiku labākajiem Latvijas sportistu rezultātiem kādā no Eiropas čempionāta individuālajām distancēm.

Raivo Kivlenieks sprinta distanci veica 14 minūtēs un 56 sekundēs, no sacensību uzvarētāja Andreja Lamova (Krievija) atpaliekot vienu minūti. Pēc 2,8 kilometru atzīmes R. Kivlenieks atradās 16. pozīcijā, tomēr atlikušajā distances daļā sniegumu uzlaboja, finišējot četrpadsmitais.

Pārējiem Latvijas izlases dalībniekiem neizdevās uzrādīt tik labu sniegumu, attiecīgi Andris Kivlenieks ierindojās 29. vietā, Nauris Raize 33. vietā, bet Nauris Neimanis - 45. vietā, savukārt dāmu konkurencē Līga Valdmane rezultātu neuzrādīja.

Par spīti bažām par sniega trūkumu, laikapstākļi Ukonniemi biatlona stadionā bija piemēroti ziemas orientēšanās sacensībām. Gaisa temperatūra rīta pusē pazeminājās pat līdz -15 grādiem. Sacensību laikā spīdēja saule, nodrošinot labu redzamību gan sacensību skatītājiem, gan sportistiem.

Rīt, 8. februarī, Eiropas čempionāts turpināsies ar sprintu jauniešiem un sprinta stafeti pieaugušajiem, kā arī ar sprintu sāksies Pasaules junioru čempionāts ziemas orientēšanās sportā.

Informāciju sagatavoja:
Aija Pakalna
LOF Sabiedrisko attiecību daļa