Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 0

Paste: "Acīmredzami, cik ļoti Latvijas izlase atkarīga no saviem vārtsargiem" (64) 18.05.2018 12:59

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste norādīja, ka Latvijas izlasei iekļūšanai pusfinālā pietrūka gan nedaudz veiksmes, gan vairāk izdarītu metienu skaitliskajā vairākumā, taču izlase tāpat pelnījusi tikai uzslavas. Īpaši Paste izcēla Latvijas vārtsargus Gudļevski un Merzļikinu, kuram viņš labprāt piešķirtu arī turnīra labākā vārtsarga balvu.

Paste: "Latvijas dēļ likās, ka Dānija nemaz neprot spēlēt uzbrukuma hokeju" (27) 16.05.2018 15:58

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste novērtēja, cik mierīgi, nosvērti un disciplinēti Latvijas izlase vakar izšķirošajā PČ grupu turnīra spēlē piebremzēja mājiniekus dāņus, pauda neapmierinātību ar tiesnešu darbību un ieteica ceturtdaļfinālā sagaidīt cita līmeņa spēli no Kanādas izlases.

Paste: "Kanāda spēlēja tā, it kā pie trim punktiem būtu tikusi jau trešajā minūtē" (20) 15.05.2018 12:18

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc zaudējuma papildlaikā pret Kanādu slavēja Latvijas izlases saliedētību un sīksto spēli aizsardzībā, kā arī atzina, ka latviešu aizsargi savā ziņā atdevuši Kristeram Gudļevskim parādu no spēles pret Somiju. Paste neatkāpās no savas prognozes, ka ceturtdaļfinālā tomēr tiks Dānija, nevis Latvija, lai gan pauda cerību, ka viņam būs sanācis kļūdīties.

Paste: "Latvija 1/4 finālā? Dānija izskatās daudz spēcīgāka, gatava pat pusfinālam" (32) 12.05.2018 18:49

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc šodienas Vācijas un Latvijas izlašu spēles pauda uzslavas abām komandām par parādīto cīņu un uzsvēra, cik liela nozīme hokejā ir detaļām, proti, divas epizodes 37. minūtē radīja milzīgas svārstības spēles gaitā. Taču par spīti uzvarai Paste tāpat pauda pesimismu par iespējām tikt ceturtdaļfinālā.

Paste: "Bijām pelnījuši uzvaru. Papildlaikā ASV paveicās tikt pie vairākuma" (15) 10.05.2018 23:19

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlases spēles pret ASV (zaudējums 2:3 papildlaikā) norādīja, ka šī bija Boba Hārtlija vadītās izlases labākā spēle šajā pasaules čempionātā, kurā bija pelnīta uzvara. Taču Dānijas izlases spēka dēļ Paste Latvijai vietu ceturtdaļfinālā joprojām neparedz.

Paste: "Gan tiesneši, gan mēs paši ļāvām korejiešiem sākt spēlēt rupji" (4) 09.05.2018 17:25

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste dalījās savā viedoklī par Latvijas un Dienvidkorejas izlašu spēli, paredzot, ka Dienvidkorejai elites atstāšana ir praktiski droša lieta. Lai arī Paste bija sašutis par pretinieku rupjībām un aso spēli, viņš arī atzina, ka Latvijas izlase pati to pieļāvusi.

Paste: "Bauda skatīties Somijas hokeju. Žēl tikai, ka pretī bija mūsu puiši" (24) 07.05.2018 12:06

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas zaudējuma PČ spēlē pret Somiju (1:8) pievērsa uzmanību, ka mūsu izlase atkal ātri nokļuvusi iedzinējos un vēlāk mača gaitā salūzusi pret iedvesmojoši spēlējošo Somiju, kuras rādīto skaisto hokeju viņam katrā citā spēlē būtu bijis patīkami vērot. Tāpat Paste uzskatīja, ka Latvijas izlasei bija nepieciešama vārtsarga nomaiņa, turklāt jau pēc pirmām perioda.

Paste: "Norvēģiem ar vārtu guvumiem paveicās, bet paši jau devām iespējas" (14) 06.05.2018 10:58

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlase uzvaras pasaules čempionātā pār Norvēģiju norādīja, ka Latvijas hokejistiem izdevās pagriezt spēli savā virzienā ar izturētajiem mazākumiem, kuros gan Boba Hārtlija vadītajai komandai arī krietni paveicās, jo norvēģu vairākums bijis līmenī. Savukārt pret Somiju Latvijai labākā iespēja būs tad, ja pretinieki sajutīsies pārāk komfortabli.

Paste: "Pirms gada Hārtlijam paveicās ar PČ grafiku, šoreiz būs daudz grūtāk" (27) 04.05.2018 16:29

Guntars Paste, sporta totalizatora Olybet hokeja eksperts, savā viedoklī par Latvijas izlases izredzēm un cerībām gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā ļoti lielu uzmanību pievērsa tieši turnīra pirmajai spēlei, it sevišķi pārbaudes spēļu slikto rezultātu dēļ.

Paste: "Krievi nolaida rokas jau tad, kad Kanāda panāca 2:2" (20) 21.05.2017 15:03

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste atskatījās uz pasaules čempionāta pusfināliem, norādot, ka abos Kanāda un Zviedrija savu pārākumu apliecinājušas bez patiešām lieliem satraukumiem, bet par šodienas fināla svarīgāko aspektu nosauca Kanādas spēli skaitliskajā vairākumā.

Paste: "Šveices izlase turpina tuvoties pasaules grandiem" (20) 20.05.2017 12:49

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste par pasaules čempionāta ceturtdaļfināla lielāko pārsteigumu nosauca Somijas parādīto sniegumu aizsardzībā, īpaši uzteica Šveices izlases paveikto, kā arī prognozēja Kanādas un Zviedrijas iekļūšanu finālā, atkārtoti norādot uz savām bažām par Krievijas izlases aizsardzības stabilitāti.

Paste: "Znaroks nevis nosēdinās Kuzņecovu, bet teiks: "Ej, izpērc savu vainu!"" (9) 18.05.2017 12:10

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pasaules čempionātā hokejā par interesantāko iespējamo fināla variantu uzskata Zviedrijas un Kanādas tikšanos, kamēr Krievijas jauno spēlētāju skaits un nepārliecinošā aizsardzība neļauj to uzskatīt par drošu fināla pretendenti.

Paste: "Hārtlijs aizklauvējās līdz hokejistu prāta dziļumiem, un puiši cīnījās par viņu" (9) 17.05.2017 16:17

Desmitā vieta Latvijas izlasei pasaules čempionātā ir panākums, uzskata „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš atzīmēja tiesnešu labvēlību Vācijai vakardienas spēlē, taču norādīja, ka pozitīvo iespaidu par Latvijas izlases paveikto šis zaudējums nav sabojājis un treneris Bobs Hārtlijs jebkurā gadījumā jācenšas noturēt izlases tuvumā.

Paste: Hokeja ziņā Vācija pret Latviju nav favorīte, bet viņiem būs citas priekšrocības (13) 16.05.2017 14:15

Sagrāvei 0:5 pret Krieviju nav nekādas nozīmes Latvijas izlases noskaņojumā pirms šodienas spēles pret Vāciju, uzsvēra „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš norādīja, ka neuzskata Vāciju par hokeja kvalitātes ziņā pārāku izlasi par Latviju, taču atgādināja, ka svarīgi var izrādīties dažādi blakusfaktori.

Paste: "Pret Zviedriju un ASV Latvija neizskatījās kā līmeni vājāka izlase" (16) 13.05.2017 21:42

Pēc Latvijas hokeja izlases otrā zaudējuma pasaules čempionātā Ķelnē (3:5 pret ASV) „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste uzslavēja Latvijas parādīto spēli, sakot, ka zaudējumā pret favorīti, ielaižot izšķirošos vārtus 58. minūtē, vainīgos meklēt īpaši nevajag un jāatceras, ka izšķirošā turnīra spēle tāpat vēl tikai priekšā.

Paste: "Nevis Latvija bija slikta vairākumā, bet Zviedrija bija lieliska mazākumā" (14) 12.05.2017 16:49

Latvijas hokeja izlasei PČ mačā pret Zviedriju nepaveicās gūt vārtus, taču neizmantotajos vairākumos nevis jāpeļ Latvijas sniegums, bet jānovērtē pretinieku meistarība, atzina „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņaprāt, Latvijas izlase turpina aizvadīt lielisku pasaules čempionātu un ar šādu spēli ir labas izredzes atņemt punktus arī ASV.

Paste: "Uzskatu, ka Latvijas izlase jātrenē vietējiem speciālistiem" (24) 13.10.2016 13:20

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste norādīja, ka Aigara Kalvīša kļūšana par Latvijas Hokeja federācijas prezidentu bijis pārsteigums visiem un ka pirmajam uzdevumam jābūt vietējo čempionātu sakārtošanai.

Paste: "Somi izskatījās nobijušies un neticēja paši sev" (2) 23.05.2016 11:09

2016. gada pasaules čempionāts hokejā noslēdzās ar Kanādas izlases triumfu. Finālā ar 2:0 tika pārspēta pirms tam deviņas uzvaras pēc kārtas izcīnījusī Somija. "Olybet" eksperts Guntars Paste norādīja, ka somiem visas spēles garumā bija tikai viens moments un ka kanādieši demonstrējuši pasaules čempionu cienīgu sniegumu.

Paste: "Gribētu, lai uzvar Somija, bet domāju, ka zeltu izcīnīs Kanāda" (3) 21.05.2016 23:18

"OlyBet" hokeja eksperts Guntars Paste izteica savas domas par aizvadītajiem pasaules čempionāta pusfināliem un izteica prognozi finālmačam, kas notiks svētdienas vakarā.

Paste: "Maskavā gribētu finālu Krievija - Kanāda, bet es dodu priekšroku Somijai" (4) 19.05.2016 23:06

"OlyBet" hokeja eksperts Guntars Paste atskatījās uz aizvadītajiem pasaules čempionāta ceturtdaļfināla mačiem un izteica savu prognozi par pusfināla cīņām.