Paste: "Acīmredzami, cik ļoti Latvijas izlase atkarīga no saviem vārtsargiem" (64) 18.05.2018 12:59

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste norādīja, ka Latvijas izlasei iekļūšanai pusfinālā pietrūka gan nedaudz veiksmes, gan vairāk izdarītu metienu skaitliskajā vairākumā, taču izlase tāpat pelnījusi tikai uzslavas. Īpaši Paste izcēla Latvijas vārtsargus Gudļevski un Merzļikinu, kuram viņš labprāt piešķirtu arī turnīra labākā vārtsarga balvu.

Paste: "Latvijas dēļ likās, ka Dānija nemaz neprot spēlēt uzbrukuma hokeju" (27) 16.05.2018 15:58

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste novērtēja, cik mierīgi, nosvērti un disciplinēti Latvijas izlase vakar izšķirošajā PČ grupu turnīra spēlē piebremzēja mājiniekus dāņus, pauda neapmierinātību ar tiesnešu darbību un ieteica ceturtdaļfinālā sagaidīt cita līmeņa spēli no Kanādas izlases.

Paste: "Kanāda spēlēja tā, it kā pie trim punktiem būtu tikusi jau trešajā minūtē" (20) 15.05.2018 12:18

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc zaudējuma papildlaikā pret Kanādu slavēja Latvijas izlases saliedētību un sīksto spēli aizsardzībā, kā arī atzina, ka latviešu aizsargi savā ziņā atdevuši Kristeram Gudļevskim parādu no spēles pret Somiju. Paste neatkāpās no savas prognozes, ka ceturtdaļfinālā tomēr tiks Dānija, nevis Latvija, lai gan pauda cerību, ka viņam būs sanācis kļūdīties.

Paste: "Latvija 1/4 finālā? Dānija izskatās daudz spēcīgāka, gatava pat pusfinālam" (32) 12.05.2018 18:49

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc šodienas Vācijas un Latvijas izlašu spēles pauda uzslavas abām komandām par parādīto cīņu un uzsvēra, cik liela nozīme hokejā ir detaļām, proti, divas epizodes 37. minūtē radīja milzīgas svārstības spēles gaitā. Taču par spīti uzvarai Paste tāpat pauda pesimismu par iespējām tikt ceturtdaļfinālā.

Paste: "Bijām pelnījuši uzvaru. Papildlaikā ASV paveicās tikt pie vairākuma" (15) 10.05.2018 23:19

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlases spēles pret ASV (zaudējums 2:3 papildlaikā) norādīja, ka šī bija Boba Hārtlija vadītās izlases labākā spēle šajā pasaules čempionātā, kurā bija pelnīta uzvara. Taču Dānijas izlases spēka dēļ Paste Latvijai vietu ceturtdaļfinālā joprojām neparedz.

Paste: "Gan tiesneši, gan mēs paši ļāvām korejiešiem sākt spēlēt rupji" (4) 09.05.2018 17:25

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste dalījās savā viedoklī par Latvijas un Dienvidkorejas izlašu spēli, paredzot, ka Dienvidkorejai elites atstāšana ir praktiski droša lieta. Lai arī Paste bija sašutis par pretinieku rupjībām un aso spēli, viņš arī atzina, ka Latvijas izlase pati to pieļāvusi.

Paste: "Bauda skatīties Somijas hokeju. Žēl tikai, ka pretī bija mūsu puiši" (24) 07.05.2018 12:06

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas zaudējuma PČ spēlē pret Somiju (1:8) pievērsa uzmanību, ka mūsu izlase atkal ātri nokļuvusi iedzinējos un vēlāk mača gaitā salūzusi pret iedvesmojoši spēlējošo Somiju, kuras rādīto skaisto hokeju viņam katrā citā spēlē būtu bijis patīkami vērot. Tāpat Paste uzskatīja, ka Latvijas izlasei bija nepieciešama vārtsarga nomaiņa, turklāt jau pēc pirmām perioda.

Paste: "Norvēģiem ar vārtu guvumiem paveicās, bet paši jau devām iespējas" (14) 06.05.2018 10:58

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlase uzvaras pasaules čempionātā pār Norvēģiju norādīja, ka Latvijas hokejistiem izdevās pagriezt spēli savā virzienā ar izturētajiem mazākumiem, kuros gan Boba Hārtlija vadītajai komandai arī krietni paveicās, jo norvēģu vairākums bijis līmenī. Savukārt pret Somiju Latvijai labākā iespēja būs tad, ja pretinieki sajutīsies pārāk komfortabli.

Paste: "Pirms gada Hārtlijam paveicās ar PČ grafiku, šoreiz būs daudz grūtāk" (27) 04.05.2018 16:29

Guntars Paste, sporta totalizatora Olybet hokeja eksperts, savā viedoklī par Latvijas izlases izredzēm un cerībām gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā ļoti lielu uzmanību pievērsa tieši turnīra pirmajai spēlei, it sevišķi pārbaudes spēļu slikto rezultātu dēļ.

Paste: "Krievi nolaida rokas jau tad, kad Kanāda panāca 2:2" (20) 21.05.2017 15:03

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste atskatījās uz pasaules čempionāta pusfināliem, norādot, ka abos Kanāda un Zviedrija savu pārākumu apliecinājušas bez patiešām lieliem satraukumiem, bet par šodienas fināla svarīgāko aspektu nosauca Kanādas spēli skaitliskajā vairākumā.

Paste: "Šveices izlase turpina tuvoties pasaules grandiem" (20) 20.05.2017 12:49

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste par pasaules čempionāta ceturtdaļfināla lielāko pārsteigumu nosauca Somijas parādīto sniegumu aizsardzībā, īpaši uzteica Šveices izlases paveikto, kā arī prognozēja Kanādas un Zviedrijas iekļūšanu finālā, atkārtoti norādot uz savām bažām par Krievijas izlases aizsardzības stabilitāti.

Paste: "Znaroks nevis nosēdinās Kuzņecovu, bet teiks: "Ej, izpērc savu vainu!"" (9) 18.05.2017 12:10

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pasaules čempionātā hokejā par interesantāko iespējamo fināla variantu uzskata Zviedrijas un Kanādas tikšanos, kamēr Krievijas jauno spēlētāju skaits un nepārliecinošā aizsardzība neļauj to uzskatīt par drošu fināla pretendenti.

Paste: "Hārtlijs aizklauvējās līdz hokejistu prāta dziļumiem, un puiši cīnījās par viņu" (9) 17.05.2017 16:17

Desmitā vieta Latvijas izlasei pasaules čempionātā ir panākums, uzskata „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš atzīmēja tiesnešu labvēlību Vācijai vakardienas spēlē, taču norādīja, ka pozitīvo iespaidu par Latvijas izlases paveikto šis zaudējums nav sabojājis un treneris Bobs Hārtlijs jebkurā gadījumā jācenšas noturēt izlases tuvumā.

Paste: Hokeja ziņā Vācija pret Latviju nav favorīte, bet viņiem būs citas priekšrocības (13) 16.05.2017 14:15

Sagrāvei 0:5 pret Krieviju nav nekādas nozīmes Latvijas izlases noskaņojumā pirms šodienas spēles pret Vāciju, uzsvēra „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš norādīja, ka neuzskata Vāciju par hokeja kvalitātes ziņā pārāku izlasi par Latviju, taču atgādināja, ka svarīgi var izrādīties dažādi blakusfaktori.

Paste: "Pret Zviedriju un ASV Latvija neizskatījās kā līmeni vājāka izlase" (16) 13.05.2017 21:42

Pēc Latvijas hokeja izlases otrā zaudējuma pasaules čempionātā Ķelnē (3:5 pret ASV) „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste uzslavēja Latvijas parādīto spēli, sakot, ka zaudējumā pret favorīti, ielaižot izšķirošos vārtus 58. minūtē, vainīgos meklēt īpaši nevajag un jāatceras, ka izšķirošā turnīra spēle tāpat vēl tikai priekšā.

Paste: "Nevis Latvija bija slikta vairākumā, bet Zviedrija bija lieliska mazākumā" (14) 12.05.2017 16:49

Latvijas hokeja izlasei PČ mačā pret Zviedriju nepaveicās gūt vārtus, taču neizmantotajos vairākumos nevis jāpeļ Latvijas sniegums, bet jānovērtē pretinieku meistarība, atzina „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņaprāt, Latvijas izlase turpina aizvadīt lielisku pasaules čempionātu un ar šādu spēli ir labas izredzes atņemt punktus arī ASV.

Paste: "Itālija aizvadīja gandrīz perfektu spēli aizsardzībā" (9) 10.05.2017 09:35

Ņemot vērā, ka Latvijas hokeja izlase vietu elites divīzijā ir nosargājusi jau šobrīd, čempionāta turpinājumā hokejistiem vajadzētu būt lielākai drošības sajūtai, kā nekā, vairs neko zaudēt nevar, bet var daudz iegūt, uzskata „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš atzina, ka spēlē pret Itāliju traucējis lielais atbildības slogs, kā arī pretinieku izraudzītā taktika un tās precīzais pielietojums laukums.

Paste: "Slovāku vārti bija jāskaita, taču nekas – tāpat uzvarēja stiprākie" (33) 08.05.2017 17:10

„Neatceros, kad vēl pasaules čempionātā mums būtu tik labvēlīgi noskaņots tiesnesis,” norādījis „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste, kurš neredzēja nevienu iemeslu, kādēļ Slovākijas vārtu guvumu nevajadzētu ieskaitīt. Taču tas nenozīmē, ka Latvija nebija uzvaru pelnījusi, uzsvēra Paste, minot, ka Boba Hārtlija vadītā komanda nospēlējusi lieliski.

Paste: "Bļugera labais sniegums neizbrīna – tādi uzbrucēji no zila gaisa nerodas" (34) 06.05.2017 19:46

Latvijas izlase pasaules čempionātā pret Dāniju (3:0) guva komandas uzvaru, kurā svarīgākā bija spēle aizsardzībā, uzskata „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste. Viņš pauda personīgas simpātijas par Riharda Bukarta rādīto hokeju, atzīmēja Elvja Merzļikina izturēšanu grūtajā pirmajā periodā, kā arī norādīja, ka par Latvijā līdz šim retāk redzētā Teodora Bļugera sniegumu brīnīties nevajag – AHL komandā, it īpaši NHL čempiones sistēmā esošā, slikti uzbrucēji netiek ņemti.

Paste: "No Dānijas izlases šajā pasaules čempionātā neko īpašu negaidu" (25) 04.05.2017 20:36

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pasaules čempionātā īpašu uzmanību Latvijas izlasē pievērsīs Riharda Bukarta un Frenka Razgala sniegumam. Paste atzina, ka par spīti traumām PČ sagaidīts ar pozitīvu noskaņojumu un cerībām gan jaunās LHF vadības, gan jaunā galvenā trenera dēļ.