Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 0

Vācijas hokejisti. Foto: AFP/Scanpix
25

Paste: "Šveice un Vācija spēj konkurēt ar grandiem spēcīgu vietējo līgu dēļ"

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste atskatījās uz pasaules čempionāta ceturtdaļfināliem, atzīmējot Somijas sarūpēto pārsteigumu, norādīja, ka Latvijas izlase ir tuvu Šveices un Vācijas izlašu līmenim, bet bez spēcīga vietējā čempionāta nevar cerēt uz regulāru šo izlašu pieveikšanu.
Foto: Reuters/Scanpix
11

Paste: "Pozitīvi pārsteidza Jaks un Marenis, itāļi un briti šokēja"

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlases noslēdzošās spēles pasaules čempionātā (4:1 pret Norvēģiju) norādīja, ka Latvijai izdevies veiksmīgs turnīrs, taču ticis saņemts atgādinājums, ka Šveice tomēr jāskaita pie elites izlasēm. Paste izteicās, ka visi Latvijas izlases spēlētāji apliecinājuši sevi tā, kā no viņiem tas gaidīts, bet bija arī pāris pozitīvi pārsteigumi.
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
53

Paste: "Patīk tas vai nē, bet Krievija iemeta tik, cik gribēja"

Vakar pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlasei neizdevās pieveikt Krieviju, lai gan pēc pirmā perioda Latvija bija vadībā. „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste apgalvoja, ka spēles gala rezultātam (3:1 Krievijas labā) nevajadzētu kalpot kā salīdzinājumam ar citiem mačiem – viņš uzskata, ka krieviem gluži vienkārši nebija motivācijas pēc kaut kā vairāk.
Lauris Dārziņš. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
12

Paste: "Dārziņš ir viens no tehniski meistarīgākajiem Latvijas hokeja vēsturē"

Pēc pasaules čempionāta hokejā spēles starp Latvijas un Čehijas izlasēm (3:6) "Olybet" hokeja eksperts Guntars Paste izteica viedokli, ka Latvijas līdzjutējiem šoreiz nevajadzētu meklēt vainīgos tiesnešu personās, jo pārkāpumi aktīvi fiksēti abām komandām, bet čehi ar savām sīkām provokācijām un pietēlošanām pratuši to labāk izmantot. Paste ļoti atzinīgi izteicās par Latvijas parādīto spēli un nosauca Dārziņu par vienu no tehniski meistarīgākajiem spēlētājiem Latvijas hokeja vēsturē.
Ronalds Ķēniņš mačā pret Itāliju. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
23

Paste: "Tik švaki kā Itālija latvieši neizskatījās arī drausmīgajā 0:11 pret Kanādu"

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas uzvaras pār Itāliju ar 3:0 norādīja, ka latviešu hokejistiem nedaudz tomēr galvā sēdējušas domas par to, ka citas izlases Itāliju sagrāva ar tik lieliem rezultātiem, tāpat vairāk gūt vārtus patraucējusi vēlme dažbrīd izspēlēt pārāk skaisti un Itālijas vārtsarga veiksmīgā darbība.
Romāns Kokšarovs/F64
8

Paste: "Četru minūšu vairākuma neizmantošana Latvijai iegrieza divkārši"

Pēc pasaules čempionāta hokejā spēles, kurā Latvija ar 1:3 piekāpās Šveicei, "Olybet" hokeja eksperts Guntars Paste atgādināja par Latvijas izlases iespējām paņemt trīs punktus no šīs spēles, augstu novērtēja Kristapa Sotnieka paveikto darbu aizsardzībā, kā arī novērtēja šī mača nozīmi kā "play-off" cienīgu.
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
6

Paste: "Uzvara 9:0 drīzāk parādīja nevis Šveices spēku, bet Itālijas vājumu"

Pēc Latvijas izlases uzvaras pasaules čempionāta mačā pār Austriju „Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste dalījās savos novērojumos par maču, atzīmēja, ka atkal PČ pirmās minūtes nav bijušas veiksmīgas, taču Latvijas izlase pratusi atgūties. Paste uzsvēra veiksmīgo vairākumu, kā arī norādīja, ka Šveices graujošā uzvara 9:0 pār Itāliju vairāk ir pazīme par Itālijas vājumu, nevis Šveices spēku.
Lauris Dārziņš un Guntars Paste. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
67

Paste: "Latvijai ticamāka būs uzvara pār Čehiju, nevis Šveici"

Pirms pasaules čempionāta hokejā savās pārdomās dalījās "Olybet" hokeja eksperts Guntars Paste, kurš pievērsa uzmanību Latvijas izlases aktualitātēm, iespējām iekļūt ceturtdaļfinālā, kā arī Šveices izredzēm atkārtot savus pagājušā gada panākumus.

Video: OlyBet Pasaules kausa izcīņas studija: 1/4 finālu intrigas

Piedāvājam ierakstā noskatīties svaigāko no "OlyBet" PK izcīņas studijām, kurā Krišs Upenieks, Kristaps Blanks un Kristians Kareļins spriež par aktuālajiem notikumiem PK izcīņā. ( sākums no 31:00)
Ronalds Ķēniņš un Elvis Merzļikins
Foto: IIHF
64

Paste: "Acīmredzami, cik ļoti Latvijas izlase atkarīga no saviem vārtsargiem"

Olybet hokeja eksperts Guntars Paste norādīja, ka Latvijas izlasei iekļūšanai pusfinālā pietrūka gan nedaudz veiksmes, gan vairāk izdarītu metienu skaitliskajā vairākumā, taču izlase tāpat pelnījusi tikai uzslavas. Īpaši Paste izcēla Latvijas vārtsargus Gudļevski un Merzļikinu, kuram viņš labprāt piešķirtu arī turnīra labākā vārtsarga balvu.