Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248), Fid:1281, Did:0, useCase: 0

Uzņēmumiem - "Biznesa klases" stafete Rīgas maratonā

Jānis Pārums

Uzņēmumiem - "Biznesa klases" stafete Rīgas maratonā
"Mediju Tilts" komanda 2009. gadā Rīgā
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Šogad "Nordea banka" kopā ar laikrakstu "Diena" piedāvā jaunu izaicinājumu Latvijas uzņēmumiem - piedalīties maratona stafetē uzņēmumu komandām "Biznesa klase", informē tradicionālā Nordea Rīgas maratona organizatori.

Stafete būs lieliska iespēja uzņēmuma darbiniekiem sacensties ar citu uzņēmumu komandām. Četratā veicamā klasiskā maratona distance (42 195 m) ir liels sportiskais izaicinājums, kas liek komandai saliedēties vienam mērķim, kopā gatavoties startam un aktivizēt veselīgu dzīvesveidu.

"Biznesa klasei" var pieteikties reģistrējoties maratona oficiālajā mājaslapā - nordearigasmaratons.lv - sadaļā "Komandu reģistrācija". Informācija par stafeti uzņēmumu komandām būs atrodama arī diena.lv sadaļā "Stafete Biznesa klase". Tur arī tiks publicētas visu komandu vizītkartes. Katra komanda varēs rādīt un stāstīt par savu gatavošanos startam, priekiem un grūtībām, kā arī iepazīt pārējās "Biznesa klases" komandas.

Savus nākamos sāncenšus būs iespēja iepazīt arī klātienē, jo "Nordea banka" rīkos kopīgu treniņu uzņēmumu stafetes dalībniekiem. Datums un vieta tiks paziņoti laikus.

"Biznesa klases" dalībnieki baudīs pozitīvas emocijas startā un veselīgu konkurenci finišā. Ātrākās komandas saņems "Biznesa klases" balvas, bet zaudētāju šajā sacensībā nebūs, jo arī gandarījums var veikto distanci būs liels ieguvums. Šī gada maratona devīze - "Viens skrējiens. Viena sajūta!".

Izmantotie resursi:
nordearigasmaratons.lv

     [+] [-]

, 2010-03-29 17:10, pirms 10 gadiem
pirmā mājaslapa nepareizi uzrakstīta !

     [+] [-]

, 2010-03-29 18:27, pirms 10 gadiem
Ja kaut kas ir nepareizi, tad uzraksti autoram (augšā ir tāda poga).