Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource248), Fid:1281, Did:0, useCase: 0

Sākas Rīgas maratona reklāmas kampaņa

Sākas Rīgas maratona reklāmas kampaņa
Foto: www.nordearigasmaratons.lv

Šonedēļ Nordea Rīgas maratona organizatori sāk pasākuma pašreklāmas kampaņu "Izaicini sevi, izaicini citus" plašsaziņas līdzekļos, lai turpinātu ikvienu izaicināt piedalīties Nordea Rīgas maratonā. Pasākums kā jau ierasts notiks maija trešajā svētdienā – 18. maijā.

Nordea Rīgas maratona īsākā distance – pieci kilometri – ir pa spēkam ikvienam, kas līdz šim priekšroku devuši dīvānam, nevis aktīvai sportošanai. Tik pat liels un būtisks izaicinājums visiem aktīvajiem Rīdziniekiem un Latvijas iedzīvotājiem ir mēģinājums noskriet 21 kilometra garo distanci. Kaut arī līdz maratonam atlikuši mazāk nekā trīs mēneši pusmaratonam vēl iespējams sagatavoties. Tieši tādēļ maratona organizatori un partneri tuvāko divu mēnešu laikā publiskajā telpā sniegs padomus un treniņu ieteikumus visiem izaicinātajiem. Jau tagad maratona mājas lapā ikviens var atrast treniņu plānus un sākt gatavoties savam šī gada lielākajam izaicinājumam.

Piesakot kampaņu Nordea Rīgas maratona ģenerālsponsors – Nordea banka – šī paša iemesla dēļ izteica izaicinājumu visiem finanšu sektorā strādājošajiem. Kā redzams, pati banka izaicinājumu ir pieņēmusi un jau šobrīd savu dalību maratonā pieteikuši 145 dažādu līmeņu Nordea bankas darbinieki. Nordea izaicinājumam atsaukusies pat viena finanšu sektora komanda no Francijas, piesakot 17 dalībniekus.

Savukārt atbildot uz Latvijas futbola izlases galvenā trenera Aleksandra Starkova izaicinājumu piedalīties maratonā un apgalvojumu, ka futbolisti spēles laikā noskrien 10-12 kilometrus, jau atsaukusies futbola skola "Metta", kas pieteikusi 134 dalībniekus mini-maratona distancei. Organizatori ar interesi gaida, cik basketbolisti atsauksies Ievas Tāres izaicinājumam noskriet vai nodriblēt ar basketbola bumbu piecu kilometru distanci.

Kopumā patlaban jau izmantojot maratona mājaslapu www.nordearigasmaratons.lv, kā arī Nordea bankas filiālēs jau pieteikušies jau vairāk nekā 650 dalībnieku 18 valstīm. Maratona organizatoru izaicinājums šogad visās trīs maratona distancēs ir Rīgas ielās pulcēt divreiz vairāk dalībnieku nekā pērn, kas kopumā būs vairāk nekā 2500 dalībnieku.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Hartmanis, Nordea Rīgas maratona preses sekretārs

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2008-03-05 15:03, pirms 11 gadiem
es izaicinu Valdi un Ivaru uz 5 km distanci ar bumbu dribleejot

  -2 [+] [-]

, 2008-03-05 15:07, pirms 11 gadiem
Ar gumijas bumbu un pa asfaltu padriblēt 5km , vēlam vēl pa asfaltu ar daudz gružiem un smiltīm, kas parasti ir vērojams Rīgas ielās. Pec tam kādu laiku vairs negribēsies driblēt...

  -2 [+] [-]

, 2008-03-05 15:08, pirms 11 gadiem
pardon my latvian
vēlam=vēlams

  +4 [+] [-]

, 2008-03-05 16:40, pirms 11 gadiem
Es jau pieregistrejos! Akmens var skriet visu gadu viens pats, bet tikai vienreiz sheit ir pasakums, kur tukstoshi piedalas + preciza laika merishana + apelsiini finisha + suveniri. Un vai akmens var ik dienu paris km noskriet pa braucamo dalju Valdemara iela (varbut var, tikai atri jaskrien) un/vai parskriet vanshu tiltam. Vai redzet ka tevi apdzen mells kenijietis, kursh uzstada Rīgas maratona rekordu. Un koncerti un citas lietas, tie kopa ir ljoti lieli svetki, man jau otro reizi un gaidu ar nepacietibu!

  +2 [+] [-]

, 2008-03-05 17:02, pirms 11 gadiem
labs LUCHADOR .... tieši tā svētki patīkamā gaisotnē

es jau sildu kedas

     [+] [-]

, 2008-03-06 14:15, pirms 11 gadiem
Mārtiņa Hartmaņa sagatavotajā informācijā ir neprecizitāte. Futbola skola "METTA" jau 21. janvārī Nordea Rīgas maratona organizatoriem izteica pieteikumu piedalīties ar lielu dalībnieku skaitu. Un tad tikai 19.februārī populārie cilvēki, tajā skaitā A.Starkovs, izaicināja piedalīties. Ieteiktu preses sekretāram būt vairāk lietas kursā. Ceru, ka paši populārie izaicinātāji arī būs dalībnieku skaitā. Uz tikšanos 18.maijā!

     [+] [-]

, 2008-03-06 18:01, pirms 11 gadiem
širpotrebs tas Rīgas maratons, tāpēc vajag reklāmu. Labai precei vajag tikai informāciju kur nopirkt, bet reklāma nav vajadzīga. Labs maratons manuprāt bija Līgo nakts maratons Liezerē, 80 gados. Tur gribējās atgriezties vēl un vēl, bet Rīgas maratons nekādas emocijas neizraisīja.