Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Jaunais motokrosa braucējs Kaņeps par mērķi izvirza uzvaru Superkausā

Juris Grīns
Juris Grīns

Jaunais motokrosa braucējs Kaņeps par mērķi izvirza uzvaru Superkausā
Silvestrs Kaņeps
Foto: Jānis Pastars

Nākamajā motokrosa sezonā „x99/Slīterāni” komandas sastāvu papildinās daudzsološais motokrosa braucējs Silvestrs Kaņeps. Viņa mērķi ir augsti – kļūt par Superkauss Jauniešu čempionu. To viņš cer panākt smagi trenējoties, un atdodot sevi trasē par visiem 100%.

Cilvēkiem, kas nav pazīstami ar Tevi, pastāsti nedaudz par sevi.

- Mani sauc Silvestrs Kaņeps , esmu 17 gadus vecs motosportists. Ar motosportu nodarbojos jau no 8 gadu vecuma. Dzīvoju Vangažos , Inčukalna novadā. Esmu aktīvs cilvēks un savu brīvo laiku pavadu nodarbojoties ar dažādām aktīvām lietām –braucu ar velosipēdu, ar draugiem uzspelēju futbolu, ziemā hokeju.

Kas lika Tev izvēlēties braukt ar moci?

- Neviens mani it kā nepiespieda ar viņu braukt, bet bija tā, ka manam brālim nopirka enduro motociklu un, protams, man, kā mazam puišelim, arī visu vajadzēja. Tēvs priekš manis iegādājās mazu ielas motociklu un pēc kāda laika piedāvāja kaut ko nopietnāku - sporta motociklu. Nebija divu domu - gribējās pamēģināt savā dzīvē kaut ko jaunu un tā arī es sāku nodarboties ar motokrosu.

Kādi līdz šim ir Tavi lielākie sasniegumi motokrosā?

- Latvijas čempionātā 2011. gadā 85b klasē 4.vieta un 2012. gadā 85 klasē 5.vieta, kā arī Junioro čempions krosā ar radzēm 2013. gada sākumā, bet lielākie sasniegumi man vēl ir priekšā.

Kas Tev visvairāk patīk motokrosā?

- Ja godīgi, patīk man viss, bet, protams, izjūtas braucot. Prieks par to, ka sacensībās viss izdodas, kā bija iecerēts. Bez kļūdām arī neiztikt, bet no tām tikai mācās. Patīk ātrums un asas izjūtas, un šajā sportā tās netrūkst!

Kas pamudināja Tevi šosezon pievienoties „X99/Slīterāni” komandai?

- Es biju ievērojis ka komandā brauc daudz jaunu sportistu, un to, ka komandā ir draudzīga atmosfēra, tapēc vēlējos pievienoties un parādīt sevi no labākās puses.

Ko ceri iegūt, pievienojoties „x99/Slīterāni” komandai?

- Protams, vēlos, lai komanda pieņem mani. Ceru sagaidīt uzticību no komandas, kā arī ceru, ka pieņem mani ar visiem maniem niķiem un stiķiem.

Kā Tu vērtē savas kā sportista prasmes?

- Grūti teikt..protams, būs tā, ka vienmēr var labāk. Braucu jau vairākus gadus un pa šiem gadiem esmu daudz ko iemācījies, bet vienmēr kaut kas ir pietrūcis, tapēc trenējos, lai ar katru gadu pierādītu sevi, atdod trasē visus 100%.

Kādi ir Tavi mērķi gaidāmajā motokrosa sezonā?

- Startējot nākamgad sacensībās, vēlos sasniegt komandai augstus rezultātus. Vēlos pacīnīties Superkausā par čempiona titulu Jauniešos, kā arī par TOP5 MX2 klasē. Būtu prieks gan pašam par sevi, gan komandai par manu uzrādīto sniegumu. Ceru sezonu aizvadīt bez traumām un kādiem kavēkļiem, kas varētu aizskavēt manu braukšanu.

Izmantotie resursi:
Jaunumi - x99

restorāni Rīgā - saņem atlaides