Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

"Superkauss" Rīgas posmā viens no spēcīgākajiem "MX Pro" sastāviem vēsturē

Juris Grīns
Juris Grīns

"Superkauss" Rīgas posmā viens no spēcīgākajiem "MX Pro" sastāviem vēsturē
Vitauts Bučs
Foto: n111rs.lt

Motokrosa seriāla "Monster Energy Superkauss" rīkotāji ziņo, ka šodien, 21. jūnijā Zaķusalā gaidāmajā posmā gaidāms, iespējams, spēcīgākais "MX Pro" klases sastāvs vēsturē.

''Monster Energy Superkauss'' Rīgas posmā, kurā tiks izcīnīta Optibet sporta bāra Lielā balva, savu dalību apstiprinājuši vēl divi spēcīgi kaimiņvalstu sportisti - lietuvietis Vitauts Bučs un Baltkrievijas pārstāvis Jevgeņijs Tiļeckis. Esam saņēmuši informāciju, ka abi šie sportisti pārstāvēs Ivo Šteinberga vadīto komandu ''CEC I.S. Racing''.

Šī ziņa maina daudzas iepriekš izteiktās prognozes par iespējamo "Top3" komandu ieskaitē, jo ir skaidrs, ka līderiem ir parādījies nopietns konkurents...

Pirmajā posmā Valmierā triumfēja ''MX Moduls'' komanda, kuru šodien MX Pro klasē pārstāvēs Matīss Karro, Dāvis Ivanovs, Kārlis Sabulis un Gints Fīlipsons. Pērnās sezonas čempioni ''Rodeo MX RT'' uz Rīgas posmu pieteikuši Dāvi Līvu, kā arī igauņus Andero Lusbo un Priitu Ratsepu. ''MX Ādaži Motosports RT'' potenciālo līderu trio draudīgs - Tanels Leoks, Harri Kullass un Toms Macuks. Tieši šo komandu daudzi uzskata par galveno favorītu uz uzvaru Rīgas posmā, taču tagad, kad kopā ar Ivo Šteinbergu ''CEC I.S. Racing komandu pārstāvēs arī Bučas un Tiļeckis, lietu kārtība cīņā par "Top 3" var pamainīties.

Atļausimies apgalvot, ka šis būs viens no visu laiku spēcīgākajiem MX Pro klases sastāviem ''Superkauss'' vēsturē un cīņas vēl interesantākas, un spraigākas padarīs fakts, ka sacensības norisināsies īsākā un šaurākā trasē, kā ierasts.

Iesakām visiem, kam patīk motoru rūkoņa, izmantot iespēju un šodien doties uz Zaķusalu. Sacensību finālbraucienu sākums plkst 12:00, bet motori dārdēs jau no plkst 9:00, kad sāksies kvalifikācija.

Izmantotie resursi:
Superkauss

restorāni Rīgā - saņem atlaides