Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Sākusies kopējā reģistrācija 2015.gada Superkauss sezonai

Sākusies kopējā reģistrācija 2015.gada Superkauss sezonai
MX Pro starts Valmieras ''Superkauss'' posmā
Foto: Jānis Pastars

Ir noslēgusies iepriekšējā reģistrācija 2015.gada Superkauss sezonai. Šī iespēja tika sniegta visiem tiem sportistiem, kuri iepriekšejā sezonā startēja Superkauss seriālā un vēlējās saglabāt savu iepriekšējās sezonas dalībnieka numuru, papildus par to nemaksājot.

No 12.februāra sākusies kopējā reģistrācija 2015.gada sezonai. Reģistrēties var visi tie, kuri iepriekš nav startējuši Superkauss sacensībās, kā arī tie piloti, kuri neizmantoja iepriekšējās reģistrācijas sniegtās priekšrocības. Visiem, kuriem iepriekš ir izveidoti pilota profili portālā, reģistrācija jāveic, pagarinot savu esošo profilu. Reģistrējoties katram no dalībniekiem automātiski tiks piešķirts starta numurs, bet, ja tas sportistu neapmierina, ir iespēja izvēlēties kādu no reģistrācijā esošajiem brīvajiem numuriem par papildus samaksu - 15 EUR.

Dalības maksa 2015.gada sezonai:
- pilota karte - 65 EUR
- komandas reģistrācija - 150 EUR
- personīgais starta numurs - 15 EUR

Organizatori aicina sportistus nekavēties ar reģistrācijas procesu, jo ar katru dienu paliks mazāka brīvo starta numuru izvēlē. Tāpat lūgums 2015. gada sezonā gan sportistiem, gan komandu vadītājiem pievērst uzmanību Superkauss profilu noformējumam un saturam. Izmantojiet portāla sniegtās iespējas, uzturiet kontaktu un informējiet fanus par jaunumiem, popularizējiet savu atbalstītāju zīmolus.

Superkauss 2015.gada sezona, gluži kā pērn, sāksies ar atklāšanas posmu 1.maijā Valmierā, bet noslēgsies 13.septembrī ar finālu Saldū, uzvarētājus piecu klašu ieskaitē noskaidrojot četru posmu kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:
superkauss.lv

restorāni Rīgā - saņem atlaides