Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

"MX Moduls" motokrosa komandas vadītājs startēs "Superkauss" seriāla "Senioru" klasē

Juris Grīns
Juris Grīns

"MX Moduls" motokrosa komandas vadītājs startēs "Superkauss" seriāla "Senioru" klasē
"Senioru" klases braucējs Raimonds Baltgalvis
Foto: Jānis Pastars

Superkauss seriāla ietvaros nav grūti pamanīt, ka trases malā pulcējas ne mazums līdzjutēju, kuri ar pastiprinātu interesi un azartu gaida Senioru klases startus. Kā nu ne, jo tieši šajā klasē pie starta barjeras stājas vīri, kuru uzvārdi ne vienam vien motokrosa gurmānam atgādina laikus, kad saule spīdēja spožāk un Lāčplēša alus bija lētāks... Kozlovskis, Baltgalvis, Kovgers - vīri, kuri Latvijas motokrosa slavu nesuši pasaulē un uz pjedestāla izlējuši šampanieša cisternu.

Pirms divām sezonām no MXPro klases senioriem pievienojās Leons Kozlovskis un 2012.gadā dominēja, uzvarot visos braucienos. Kozlovskis savu uzvaru sēriju turpināja arī pērnās sezonas atklāšanas posmā Valmierā, taču Tartu tā aprāvās - neveiksmīgs kritiens un gūtā trauma, kas Leoanam izjauca sezonas plānus. Valmierā otro vietu izcīnīja Raimonds Baltgalvis, bet trešais - klases debitants Jurģis Žukas. Tieši šie divi komandas biedri no Saldus Motokluba kļuva par galvenajiem pretendentiem uz čempiontitulu un sīvā cīņā Saldū tieši pieredzes bagātākais Baltgalvis varēja atkorķēt čempiona šampanieti.

Neskatoties uz to, ka sīvākā cīņa par kopvērtējuma uzvarētāja lauriem norisinājās starp abiem saldeniekiem, tomēr neviens no viņiem neuzvarēja atsevišķa posma ietvaros. Pirmo posmu izlaidis, uzvaras trīs posmos izcīnīja Ronalds Baldiņš, bet divos triumfēja Leons Kozlovskis. Nav līdz galam skaidri Ronalda šīs sezonas plāni, taču pieteikumā viņa vārdu redzam, komandas X99/Slīterāni sastāvā. Ja Ronalds, kurš pēdējā laikā ar izciliem rezultātiem cīnās autosporta sacīkstēs starēs pilnu sezonu, tad varam prognozēt sīvu cīņu par goda pjedestālu.

Pērn, pēc ilgāka pārtraukuma trasē atgriezās Mareks Lavrovs un rādīja teicamu sniegumu, kopvērtējumā izcīnot 3.vietu un par pieciem punktiem apsteidzot titulēto Juriju Kovgeru. Arī abi šie vīri minami favorītu starpā.

Kā katru gadu, arī 2015.gada sezonā uz Senioru klasi pāriet vairāki sportisti. Šogad starp ''melnajiem zirdziņiem'' varētu minēt MX Moduls komandas vadītāju Valdi Seratinski, kurš pērn ļoti sekmīgi startēja Jauniešu klasē. Vēl viens pilnīgi jauns uzvārds Senioru klasē - Reinis Stepens... Motokrosa aprindās zinām vārds, un varam apgalvot - ja Reinis būs labā formā, tad arī viņš cīnīsies par goda pjedestālu un ieskaites punktiem komandai ''HHC Moto Mafia''.

Vēl savu pieteikumu nav iesnieguši pērnā gada čempioni no ''Rodeo MX Racing Team'' - ceram, ka arī kurzemnieki parūpēsies par Senioru klases pieteikuma papildinājumu.

Sezona šajā klasē solās būt gana aizraujoša un mudinām vīrus, kuru vecums atļauj startēt šajā klasē, izbaudīt to, sacenšoties ar iepriekšējo gadu motokrosa zvaigznēm!

P.S. Fīlip, mēs zinām, ka Tev ir pāri trīsdesmit...

Izmantotie resursi:
Superkauss

restorāni Rīgā - saņem atlaides