Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Klāt lielais ''Superkauss'' fināls

Klāt lielais ''Superkauss'' fināls
Matīss Karro
Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Jau svētdien tiks aizvadīts septītās ''Monster Energy Superkauss'' sezonas pēdejais posms. Kā ierasts, tas norisināsies Brocēnu novada ''Bērzu'' mototrasē, kurā tiks noskaidroti 2015.gada sezonas čempioni piecās motociklu klasēs un komandu vērtējumā.

Prestižajā MX Pro klasē visai pārliecinošu līderpozīciju pirms fināla sev ir izcīnījis Dāvis Ivanovs, taču kā potenciālos favorītus uz uzvaru finālposmā bukmeikeri min citus sportistus - Matīsu Karro, Tanelu Leoku, Prītu Ratsepu.

Šādām prognozēm ir visai loģisks izskaidrojums - pērnā gada čempiona Ivanova pārsvars ir tik komfortabls, ka atliek vien aizvadīt trīs stabilus un drošus braucienus, lai nodrošinātu otro čempiontitulu pēc kārtas. Dāvim ir rūgta pieredze, jo Latvijas čempionāta pēdējā posmā faktiski pēdējā braucienā tika pazaudēts Latvijas čempionāta tituls, tāpēc maz ticams, ka sportists ''Bērzu'' trasē gribēs lieki riskēt.

Kā galvenais favorīts uz uzvaru tiek minēts Matīss Karro, un arī šādai prognozei pamatojums ir loģisks - Matīss bija neapturams pēdējā posmā Madonā un jādomā, ka arī Brocēnos būs motivēts izcīnīt uzvaru. Sīvākais konkurents noteikti būs Tanels Leoks, taču nedrīkstam aizmirst arī Prītu Ratsepu, kura izredzes bukmeikeri vērtē ļoti augstu, jo igaunis ir tiešām lieliskā formā un ambīcijas viņam nekad nav trūkušas.

Kā ''tumšo zirdziņu'' finālposmā varam minēt Tomu Macuku, kura sniegums uzlabojas no posma uz posmu un Tomam ir lieliska iespēja pacīnīties par sezonas kopvērtējuma top3. Tiesa, to nāksies izcīnīt sīvā cīņā ar jau pieminēto Leoku, kuram ir viena punkta pārsvars pār Macuku pēc aizvadītiem trīs posmiem. Trešo pozīciju kopvērtējumā pirms fināla ieņem Kārlis Sabulis, taču dažu punktu pārsvars pār pieredzējušākajiem konkurentiem Leoku un Macuku var būt nepietiekams, lai jaunais cēsinieks to noturētu. Konkurenti startē ar jaudīgākiem motocikliem un viņu pieredze šoreiz var būt izšķiroša. Taču cīņa beigsies mirklī, kad trešajā braucienā tiks parādīts finiša karogs. Sabuļa plusi - stabilitāte un tā ir jācenšas izmantot.

Svētdien gaidāmi daudz interesanti mikrodueļi, tāpēc aicinām visus fanus klatienē izbaudīt neatkārtojamo fināla atmosfēru.

Atgādinām, ka sacensību finālbraucienu sākums paredzēts plkst 12:00, bet kvalifikācijas sesija sāksies jau plkst 9:00. Organizatori aicina skatītājus ierasties laicīgi, jo līdz plkst 11:00 biļešu cena ir tikai 5 Eur, bet vēlāk 7 Eur. Automašīnu stāvvieta ir bez maksas, bet, ja esat Škoda auto īpašnieks, tad savu spēkratu varēsiet novietot stāvvietā tuvāk trasei.

Tāpat organizatori atgādina, ka kategoriski aizliegts atrasties trases iekšpusē, tāpēc ir jāseko tiesnešu un trases personāla un apsardzes norādījumiem, lai motokrosu varētu vērot drošībā.

Sacensību dienaskārtība:
Reģistrācija 8.00 – 10.00
Kvalifikācija
Jaunieši 9.00 – 9.20
MX Pro 9.25 – 9.45
Juniori 9.50 – 10.10
Seniori 10.15 – 10.35
Kvadri 10.40 – 11.00
50;65 Iesācēji 11.05 – 11.20

1.braucieni 12:00
50;65 Iesācēji 8min.+1
Jaunieši 12min.+1
MX Pro 15min.+1
Juniori 12min.+1
Seniori 12min+1
Kvadri 15min+1

2.braucieni 15.00
50;65 Iecācēji 8min.+1
Jaunieši 5 apļi
MX Pro 7 apļi
Juniori 5 apļi
Seniori 5 apļi
Kvadri 5 apļi

3.brauciens
MX Pro 5 apļi
SAFE Grand Whip konkurss
Apbalvošana

     [+] [-]

, 2015-09-13 08:01, pirms 4 gadiem
jaabrauc!!!!!!
restorāni Rīgā - saņem atlaides