Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Jaunajā motokrosa komandā "HHC Moto Mafia" startēs arī Īrijas latvietis

Juris Grīns
Juris Grīns

Jaunajā motokrosa komandā "HHC Moto Mafia" startēs arī Īrijas latvietis
Foto: Monta Tiltiņa

Pērn motokrosa vidē savu debiju piedzīvoja „x99/Slīterāni” komanda, kas jaunās komandas statusā, spēja izcīnīt 6. vietu „Superkauss” seriālā, no nākamās vietas konkurentiem atpaliekot tikai par 4 punktiem. Šogad motokrosa elitē savu debiju piedzīvos „HHC Moto Mafia”. Vai šī komanda, ar tik spēcīgo nosaukumu, spēs iekarot savu vietu zem saules un pieteiks sevi kā spēcīgu konkurentu pārējām komandām? Par komandas plāniem un mērķiem steidzām uzzināt no komandas vadītāja Edgara Rutka.

Kas tad īsti ir „HHC Moto Mafia”?

E.R.: ”Tā ir nupat izveidota motosporta komanda Latvijā, kurā ietilpst jauni un entuziastiski sportisti, kas piepilda savu sapni un lieliski pavada laiku, braucot ar krosa močiem. Kopumā esam seši braucēji, kas startēs motokrosa seriālā „Superkauss” un Latvijas Kausā/Čempionāta. Mūsu komandā ir arī septītais braucējs, latvietis, Mārtiņš Marķitāns, kas dzīvo un strādā Īrijā, brauc Īrijas čempionātā un lieliski pārstāv komandas godu, jo jau ne reizi vien ir kāpis uz goda pjedestāla.
Pašam vārdam «Mafija» ir neskaidra izcelsme, bet sākotnēji tam nebija nekāda sakara ar mūsdienu tulkojumu «krimināls grupējums». Tulkojumā, vārds nozīmē BRĀLĪBU, kas aizsargā savus tuvākos. Mēs ikdienā katrs darām savu darbu, bet vienmēr rūpējamies par saviem tuvākajiem, neslēpjam, mums patīk labi atpūsties kā mafijas bosiem. Tāpat kā senie mafijas bosi mēs neesam skopi, bet dalāmies un aizstāvam vājākos – komandas stiprākie puiši nekad neliegs padomu tiem, kam mazāka pieredze.”

Kā tapa ideja par jaunas komandas izveidi?

E.R.: ”Mūsu komandas specifika ir apzināšanās, ka īsti līdz moto pasaules zvaigžņu līmenim netiksim, jo vienkārši mums nav 7 gadi un nesākam no Rūķīšu klases, bet tieši tādēļ varam ar smaidu izbaudīt dalību sacensībās, trenēties un nepārdzīvot, ja atrodamies piektajā vai sestajā vietā. Galvenais ir gūt prieku no tā, ko tu dari. Tās komandas, kas šobrīd ir Latvijā, pa vienam mēs sevi tur neredzam, visi esam gana jauni, ikdienā strādājoši cilvēki, sapratām, ka vajag pašiem savu! Ir radies priekšstats, ka „Superkauss” domāts tikai pašiem stiprākajiem, bet aprunājoties ar organizatoriem, sapratām, ka jauniešu klase, ir kā radīta mums.
Mums ir savi atbalstītāji, bez kuriem, protams, neviena komanda nevar iztikt – bārs HHC, Divi zaķi, Fitnesa telpa, GATVE, Secure Solutions, H33 un Rubbers.”

Kādi ir komandas mērķi gaidāmajai motokrosa sezonai?

E.R.: ”Lielai daļai no mūsu komandas, dalība „Superkauss” jau ir liels notikums, gribu cerēt, ka visi puiši parādīs labāko sniegumu, kādu vien var. Esam gatavi pierādīt citiem Latvijas jauniešiem, ka arī šajā motosporta seriālā viņi ir gaidīti ne vien kā skatītāji, bet arī kā braucēji. Tāpat ceram, ka uz visiem posmiem mums būs vislielākais draugu, fanu un atbalstītāju pūlis, jo tie, kas nav pirmie – viņiem vajadzīgs vislielākais iedrošinājums un savējo atbalsts.
Katrā no posmiem mūsu komanda būs pamanāma, ne jau ar koši rozā biksēm, bet ar to, ka veiksim dažādas aktivitātes, kas nebūs tikai dalība sacensībās.”

Komandas sastāvā „Superkauss” seriālā varēsim redzēt Edgaru Rutki, Artūru Treiju, Tomu Gulbi, Reini Stepenu, Rolandu Rauzu un Andri Griguli.

Lai arī komandas nosaukums ir spēcīgs, komandas galvenais mērķis nav augstas vietas un pjedestāli, bet gan labi pavadīts laiks un baudas gūšana no atrašanās trasē. Par to kā komandai veiksies šī gada motokrosa sezonā ir grūti spriest, bet ar savu sastāvu tā sastādīs nopietnu konkurenci „Superkauss” Jauniešu klasē. Par to vai kādam no „Moto Mafia” izdosies kāpt uz pjedestāla un pieteikt sevi kā spēcīgu pretendentu uz čempiona titulu varēsim spriest Valmierā, kad kritīs pirmā starta barjera, atklājot 2015. gada „Monster Energy Superkauss” sezonu.

Izmantotie resursi:
Superkauss

     [+] [-]

, 2015-04-12 16:22, pirms 4 gadiem
Turam buru!
restorāni Rīgā - saņem atlaides