Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Reinfelds un Ivanovs iegūst Superkauss ''Sporta meistara kandidāta'' nosaukumu

Reinfelds un Ivanovs iegūst Superkauss ''Sporta meistara kandidāta'' nosaukumu
Ralfs Reinfelds
Foto: Jānis Pastars

Monster Energy Superkauss seriālā Kvadru un MX Pro klašu sportisti cīnās ne tikai par uzvarām atsevišķos posmos un sezonas kopvērtējuma ieskaitē, bet arī par Superkausa ''Sporta Meistara''(SM) un ''Sporta Meistara kandidāta''(SMK) nosaukumu.

Superkausa ''Sporta Meistara kandidāta'' nosaukumu iegūst sportists, kurš sezonas laikā ir nopelnījis ne mazāk par 80% no iespējamā punktu skaita un vismaz 50% no posmiem ieņēmis vietu Top3. Sportists, kurš divas sezonas pēc kārtas ir bijis ''Sporta Meistara kandidāts'' un trešajā sezonā izpilda normatīvu, iegūst ''Sporta Meistara'' nosaukumu un turpmāk tiek atbrīvots no jebkādām maksām Superkauss pasākumos.

2014.gadā, lai iegūtu SMK titulu Kvadru klasē, bija jāizcīna vismaz 280 punkti un trīs posmos jābūt starp top 3 pilotiem posma kopvērtējumā. Uz goda pjedestāla šogad trīs reizes kāpa Ralfs Reinfelds un Mariuss Stasiškis, taču Lietuvas sportistam pietrūka 11 punktu līdz nepieciešamajai robežai. Ralfs šo robežu pārsniedza un otro sezonu pēc kārtas ieguva SMK titulu. Tas nozīmē, ka, ja viņam šos nosacījumus izdosies izpildīt arī nākamajā sezonā, tad viņš kļūs par otro ''Superkauss'' Sporta Meistaru.

MX Pro klasē šajā sezonā, lai izcīnītu SMK titulu, bija trīs posmos jāierindojas top 3 un jāpārsniedz 396 punktu robežu. Dāvim Ivanovam, Laurim Freibergam, Dāvim Līvam un Lauri Lehtlam izdevās pārsniegt nepieciešamo punktu summu, taču tikai čempions Ivanovs spēja vismaz trīs posmos izcīnīt vietu uz pjedestāla, kas viņam nodrošināja SMK titulu.

2011. gadā par Superkauss ''Sporta Meistaru'' kļuva Lauris Freibergs un šis tituls viņam ļauj visu atlikušo karjeru Superkauss rīkotajos pasākumos piedalīties bez dalības maksas.

''Sporta Meistara kandidāta'' nosaukumu izcīnījuši:
2009.gadā
Kristaps Meņģelis
Lauris Freibergs
Mārtiņš Aleksandrovičs

2010.gadā:
Imantas Tamuliunas
Mikus Neško
Lauris Freibergs
Niks Apfelbaums

2011.gadā:
Edgars Meņģelis
Imantas Tamuliunas
Dāvis Līvs
Lauris Freibergs (kļuva par ''Sporta Meistara'' nosaukuma īpašnieku)

2012. gadā:
Dāvis Līvs
Kārlis Meldrājs

2013.gadā:
Edgars Meņģelis
Ralfs Reinfelds

2014.gadā:
Ralfs Reinfelds
Dāvis Ivanovs

Izmantotie resursi:
Superkauss

restorāni Rīgā - saņem atlaides