Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Ivanovs izcīna "Superkauss" specbalvu par ātrāko veikto apli

Juris Grīns
Juris Grīns

Ivanovs izcīna "Superkauss" specbalvu par ātrāko veikto apli
Dāvis Ivanovs
Foto: Jānis Pastars

1.maijā Valmierā, ''Monster Energy Superkauss'' septītās sezonas pirmajāposmā tika noskaidroti ne tikai posma uzvarētāji piecās klasēs un komandu ieskaitē, bet arī dienas ātrākā apļa balvas ieguvējs.

Par to Valmieras posmā kļuva pērnā gada MX Pro klases čempions Dāvis Ivanovs, kurš ātrāko dienas apļa laiku uzstādīja otrajā braucienā un savā īpašumā ieguva kompānijas ''Wurth'' čeku 100 Eur vērtībā.

Visbiežāk dienas atrākie apļa laiki tiek uzstadīti kvalifikacijas sesijās, taču šoreiz notika mazliet citādi - Dāvis uzvarēja arī kvalifikācijā, taču otrā brauciena apļu laiki bija ievērojami ātrāki un Dāvis savu kvalifikācijas laiku uzlaboja par divām sekundēm. Jāatzīmē, ka Ivanovs otro braucienu atradās vadībā no starta līdz pat finiša līnijai.

''Wurth'' specbalvas ieguvējs Dāvis Ivanovs atzīmēja, ka no rīta trases segums ir bijis mitrs un smags, bet dienas laikā tas kļuva arvien ātrāks un, ja vien trešajā braucienā būtu izdevies izcelt startu, tad, iespējams, dienas apļa laiks vēl tiktu uzlabots.

Pērnā gada MX Pro klases čempions atzina, ka ir patīkami saņemt šādu papildus stimulu un bija priecīgs par aizvadīto posmu Valmierā.

Kompānijas ''Wurth'' vadītājs Jānis Šmits atzina, ka ir gandarīts par redzēto trasē un sevišķi uzteica Dāvja Ivanova sniegumu: ''Dāvis trasē tiešām šoreiz izskatījās visātrākais un mūsu koncerns ir gandarīts, ka var sagādāt papildus pozitīvas emocijas ātrākajiem sportistiem, pasniedzot specbalvu''.

Nākamais specbalvas ieguvējs tiks noskaidrots Rīgā, 21.jūnijā.

Izmantotie resursi:
Superkauss

restorāni Rīgā - saņem atlaides