Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Dāvis Ivanovs izcīna ''Superkauss'' čempiontitulu

Dāvis Ivanovs izcīna ''Superkauss'' čempiontitulu
Dāvis Ivanovs
Foto: Jānis Pastars

Motokrosa kluba “MX Moduls” sportists Dāvis Ivanovs “Superkauss” noslēdzošajā posmā Saldū ar 12 punktu pārsvaru kļuva par 2014.gada čempionu. Šī ir trešā sezona, kad kāds no kluba “MX Moduls” pilotiem izcīna uzvaru sezonas kopvērtējumā.

Pirmajā braucienā Dāvis Ivanovs izcēla startu un atradās vadībā. Diemžēl Pasaules čempionāta ilggadējais dalībnieks Tanels Leoks brauciena vidū Ivanovu apdzina. “Kad Leoks mani apdzina, nesāku trakot. Nemēģināju viņam tikt garām. Man galvenais bija tikt pie "Superkauss" čempiona titula! Leoks nebija mans konkurents kopvērtējumā,” komentē Dāvis.

Otrajā braucienā Dāvim neizdevās starts, un jau otrajā līkumā sadursme ar Lauri Freibergu. “Lauris man priekšā nokrita, nebija iespējas izvairīties. Tad nokritu arī es. Šķita, ka salūzis motocikls. Uz brīdi apstājos. Kad sapratu, viss kārtībā, bija jau par vēlu. Finišēju pēdējais,” papildina Ivanovs.

Pirms trešā starta Dāvis Ivanovs bija kārtīgi sakurinājis savus atbalstītājus. No rezultāta šajā braucienā bija atkarīgs, vai Dāvis izcīnīs čempiona titulu vai tomēr nē. Trešā brauciena startā Ivanovs otrais un šādu pozīciju noturēja līdz galam. Lai arī trīs braucienu summā “MX Moduls” sportists ierindojās tikai 8.vietā, sezonas kopvērtējumā izcīnīts 2014.gada “Superkauss” čempiona tituls!

Māris Martinsons, “MX Moduls” un “Moduls Rīga” valdes priekšsēdētājs: “Prieks par Dāvja Ivanova sniegumu visas sezonas garumā. Viņš ir cīnītājs un ar neatlaidīgu darbu piepilda savus un komandas izvirzītos mērķus. Esmu gandarīts, ka varu sniegt atbalstu šādam sportistam.”

Dāvis Ivanovs: “Gribu teikt paldies atbalstītājiem, komandai kas palīdz īstenot manus mērķus. Paldies faniem, kuri brauc pat uz posmiem dažādos Latvijas nostūros. Jūs mani iedvesmojat un padarāt šo uzvaru skaistāku. Superkausā čempiona titulu esmu izcīnījis, tagad atliek vēl Latvijas čempionāts.”

Nākamās motokrosa sacensības, kurās startēs Dāvis Ivanovs, būs Latvijas čempionāta pēdējais - 4.posms, kas notiks 14.septembrī Dobelē.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Pelēķe

restorāni Rīgā - saņem atlaides