Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource496), Fid:375, Did:0, useCase: 0

"Rodeo" motokrosa komanda grūtā cīņā gūst dubultuzvaru Kandavā

Juris Grīns
Juris Grīns

"Rodeo" motokrosa komanda grūtā cīņā gūst dubultuzvaru Kandavā
"Rodeo" komandas braucēji Kandavā
Foto: rodeomx.net

Brīvdienās Kandavas novada mototrasē norisinājās "Monster Energy Superkauss" seriāla ceturtā posma sacensības motokrosā. Veiksmīga nedēļas nogale izdevās Ventspils motokluba "Rodeo" sportistiem, kuriem izdevās uzvarēt komandu vērtējumā, kā arī izcīnīt dubultuzvaru "MX Pro" klasē.

Lauri Lehtla un Dāvis Līvs parūpējās par pārsteigumu individuālajā kopvērtējumā un viņi arī bija galvenie punktu nesēji komandas pūrā. Erki Kahro noslēdza labāko "Top 5" spēcīgākajā sportistu grupā. Gatavojoties Junioru pasaules čempionātam, kas jau šis nedēļas nogalē norisināsies Beļģijā, Kristers Drevinskis "MX Pro" klasē startēja ar mazjaudīgo 125cm klases motociklu, gūstot labu pieredzi un 11. vietu kopvērtējumā.

Mokoties ar potītes sasitumu, piekto vietu "Junioru" klasē izdevās izcīnīt Tomam Babrim. Iepriecināja Ralfs Reinfelds, kuram pēc vairāku nedēļu muguras traumas ārstēšanas, izdevās veiksmīgi atgriezties trasē un sasniegt otro vietu "Kvadri Pro" klases kopvērtējumā.

"Superkauss ir interesants un atšķirīgs no citām sacensībām ar saviem īsajiem sprinta braucieniem," atzīst "Rodeo MX Racing Team" menedžeris Arvis Sanders. "Tas, ka "MX Pro" klasē ir jāaizvada trīs finālbraucieni, padara šīs sacensības vēl neprognozējamākas un aizraujošākas. Tā tas norisinājās arī šeit Kandavā. Ja pēc pirmā brauciena likās, ka vislabāk šajā "karstajā" trasē jūtas Dāvis Ivanovs no "Moduls MX" komandas, kā arī FFF komandas līderis Lauris Freibergs un mūsējie cīnīsies tikai par trešo, ceturto un piekto vietu, tad jau pēc otrā brauciena, kurā "Rodeo" sportistiem izdevās lielisks starts un sanāca finišēt visiem pirmajā trijniekā (Lehtla, Līvs, Kahro), sapratu, ka mums vēl viss nav zaudēts un sportistiem maksimāli jākoncentrējas trešajam finālbraucienam. Tas arī izdevās, jo Dāvis Līvs nodemonstrēja savu pārākumu no starta līdz finišam, Lehtla finišēja otrajā vietā, bet Erki - piektajā vietā, kas arī bija "izšķirošais trieciens" cīņā par komandu vērtējumu."

Nākošās sacensības, kurās piedalīsies "Rodeo" sportisti, norisināsies 16. un 17. augustā Lietuvā, Šauļu pievārtē, kad risināsies Baltijas motokrosa čempionāta trešais posms.

Izmantotie resursi:
RodeoMX - Jaunumi

restorāni Rīgā - saņem atlaides