Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Timo Lahti - Nice līgas 7. kārtas septiņniekā

Timo Lahti - Nice līgas 7. kārtas septiņniekā
Timo Lahti attaisno uz viņu liktās cerības.

Daugavpils "Lokomotīves" leģionārs soms Timo Lahti pirmo reizi šajā sezonā iekļauts Polijas Nice spīdveja līgas kārtas septiņniekā - mačā Krakovā, kurā "Loko" ar 41:49 piekāpās vietējai komandai "Wanda", viņš sešos braucienos atveda 15 punktus.

Somam ir lielākais punktu skaits no visiem 7. kārtas septiņniekā iekļautajiem spīdvejistiem (juniori ārpus konkursa, jo reti kurš no viņiem piedalās vairāk nekā trijjos braucienos).
Vēl Nice līgas 7. kārtas labāko septiņniekā iekļauti dāņi Kenets Bjerre (Tarnuvas "Unia") un Andress Tomsens (Gdaņskas "Wybrzeze"), Oskars Fajfers (Gdaņskas "Wybrzeze"), Mateušs Ščepaņaks (Krakovas "Wanda"), kā arī juniori Dominiks Kosakovskis (Gdaņskas "Wybrzeze") un Mihals Piosickis (Lodzas "Orzel").
Atgādināšu, ka 4. jūnijā "Loko" savā mototrekā uzņems Krakovas komandu un mūsējiem ir jāuzvar vismaz ar 9 punktu pārsvaru, lai par uzvaru iegūtu 3 punktus.