Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Maksims Bogdanovs sāks pret trim čempioniem

Spīdveja pasaules čempionāta "Grand Prix" seriāla Latvijas posma dalībnieki jau salozēti starta kārtībā un jau aizvadīts oficiālais treniņš Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā. Latvijas pārstāvis Maksims Bogdanovs, kurš startēs ar wild card jeb īpašo ielūgumu, savā pirmajā braucienā tiksies uzreiz ar trim pasaules čempioniem...

GP posma rīkotāju pārstāvis vienmēr startē ar 16. numuru, taču pirms katra posma tiek izlozēta starta kārtība un Maksimam Bogdanovam trāpījās 9. numurs, kas nozīmē, ka pirmie divi braucieni viņam būs no tālākajiem starta celiņiem, bet trīs nākamie - no tuvajiem un turklāt abi pēdēji - no pirmā starta celiņa. No vienas puses - izdevīgi, no otras - nav labs sākums, taču savā mototrekā "Makss" prot labi startēt no jebkura celiņa, bet izdevīgas starta vietas beigās var palīdzēt labot to, kas varbūt neizdosies sākumā. Gan pats braucējs, gan līdzjutēji ir noskaņoti optimistiski.
Pirmo reizi Bogdanovs startēs 3. braucienā (trešais starta celiņš), kurā viņam pretī stāsies 2012. gada pasaules čempions austrālietis Kriss Holders un divi bijušie junioru pasaules čempioni no Polijas - Bartošs Zmaržliks (pērn - trešais GP seriāla kopvērtējumā) un Pjotrs Pavļickis (pērn 6. vieta GP kopvērtējumā).
5. braucienā "Maksam" būs ceturtais starta celiņš, bet pretinieki - pagājušās sezonas lielākais neveiksminieks austrālietis Džeisons Doils (četras uzvaras GP posmos, bet savainojuma dēļ nekļuva par čempionu), slovēnis Matejs Žagars un Emīls Saifutdinovs (Krievija).
11. braucienā starts no otrā celiņa pret 2015. gada Latvijas GP ieguvēju poli Marcinu Janovski, dāni Nīlsu Kristianu Iversenu un šīs sezonas pirmā GP posma uzvarētāju slovāku Martinu Vaculiku.
16. braucienā - pirmais starta celiņš. Pretinieki - pašreizējais pasaules čempions amerikānis Gregs Henkoks, pašreizējais GP seriāla līderis zviedrs Fredriks Lindgrens un brazīlietis no Zviedrijas Antonio Lindbeks, kurš arī perfekti pārzina Daugavpils mototreku.
18. brauciens - atkal pirmais starta celiņš. Pretinieki - divkārtējais pasaules čempions un pagājušā gada vicečempions brits Tais Vofindens, šīs sezonas pirmā GP posma 2. vietas ieguvējs polis Patriks Dudeks un dānis Peters Kildemands, kurš aizstāj savu tautieti Nikiju Pedersenu.
Pirmie astoņi pēc pamatsacensībām (katram pa 5 braucieniem, katrs pa reizei tiekas ar katru) iekļūs pusfinālos, no kuriem pirmie divi - finālā.
No pašreizējiem GP seriāla dalībniekiem Daugavpilī visveiksmīgāk ir startējis Henkoks - trīs uzvaras. Viena uzvara ir Janovskim, pa reizei uz pjedestāla ir bijuši Lindbeks (otrais) un Vofindens (trešais). Finālā vienreiz ir bijis Holders. Pirmo reizi GP posmā Daugavpilī startēs Dudeks, Pavļickis un Zmaržliks.

     [+] [-]

, 2017-05-26 18:39, pirms 2 gadiem
16.brauciens varētu būt īpaši interesants.

     [+] [-]

, 2017-05-27 01:25, pirms 2 gadiem
Mjā, tik pieredzējis buks kā Toļiks izpaudies kā iesācējs - nav norādījis sacensību norises datumu!