Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs iebrauc Elitserien 1/4 finālā un kļūst par GP rezervistu

Andžejs Ļebedevs iebrauc Elitserien 1/4 finālā un kļūst par GP rezervistu
Andžejs Ļebedevs - "Grand Prix" seriāla rezervists.

Eiropas spīdveja čempionāta līderis Andžejs Ļebedevs ar 10 punktiem sekmēja Eskilstūnas "Smederna" komandas iekļūšanu Zviedrijas Elitserien 1/4 finālā un kļuva par šīs sezonas atlikušo četru "Grand Prix" posmu rezervistu.

Eskilstūnas komandai Elitserien regulārā čempionāta pēdējā mačā savā mototrekā vajadzēja uzvarēt vienu no konkurentiem cīņā par vietu 1/4 finālā Hallstavikas "Rospiggarna" un apmēram 5300 skatītāju klātbūtnē tas arī tika paveikts - 48:42.
Andžejs Ļebedevs pirmo reizi izbrauca mototrekā 4. braucienā un kopā ar Pontusu Aspgrenu atveda 4:2 (Andžejs bija trešais), panākdami 14:10 summā. Savā nākamajā braucienā šis pāris piekāpās (Andžejs - otrais) tikai vienam no GP seriāla līderiem austrālietim Džeisonam Doilam - 3:3 un saglabāts 8 punktu pārsvars komandai. Savus nākamajos divos braucienos Ļebedevs uzvarēja. Vispirms pārī ar dāni Mikelu Mihelsenu tika atvests 4:2 un panākts 12 punktu pārsvars (42:30), kas jau praktiski nodrošināja uzvaru visā mačā trīs braucienus pirms tā beigām. Tad jau ar slovēni Mateju Žagaru priekšpēdējā braucienā atvests atkal 4:2 un 47:37. Pēdējā braucienā - trešā vieta un zaudējums ar 1:5 pārī ar Mihelsenu.
Uzreiz pusfinālā iekļuva regulārā čempionāta pirmo divu vietu ieguvējas "Elit Vetlanda" un "Avesta Masarna" komandas. 1/4 finālā "Smederna" (5. vieta) tiksies ar Molillas "Dackarna" (3.). Pirmais mačs jau 29. augustā Eskilstūnā.
Vakar kļuva zināms, ka Andžejs Ļebedevs jau šosezon - četrus posmus pirms finiša - kļuvis par "Grand Prix" seriāla rezervistu. Vairāku braucēju savainojumu dēļ BSI bija spiests paplašināt rezervistu skaitu un tajā tika iekļauts arī daugavpilietis. Jau sen nestartē dānis Nikijs Pedersens, nākamajā posmā šo sestdien Gožuvā nebūs arī pašreizējā titula īpašnieka (nu jau laikam pasaules eksčempiona) amerikāņa Grega Henkoka, savainojuma dēļ sezona acīmredzot beigusies dānim Nīlsam Kristianam Iversenam, starp pirms sezonas noteiktajiem rezervistiem savainojumi ir dānim Peteram Kildemandam un austrālietim Maksam Frikem. "Grand Prix" rīkotājs BSI rezervistu sarakstu papildināja ar čehu Vāclavu Miliku, dāni Mihaelu Jepsenu Jensenu un mūsu Andžeju Ļebedevu. Pirmie divi startēs jau šo sestdien Gožuvā, bet Ļebedevs tagad ir pirmā gaidītāja lomā,
GP seriālā bez Gožuvas posma vēl būs sacensības Teterovā (Vācija), Stokholmā un Melburnā.

     [+] [-]

, 2017-08-23 10:43, pirms gada
Ja vairāki ir izstājušies, vai tas nozīmē, ka Ļebedevam var tikt dota iespēja startēt arī kāda posma pamatsacensībās?

     [+] [-]

, 2017-08-23 11:45, pirms gada
biskaps rakstīja: Ja vairāki ir izstājušies, vai tas nozīmē, ka Ļebedevam var tikt dota iespēja startēt arī kāda posma pamatsacensībās?
Jā, ja kāds vēl bez iepriekšminētajiem atsaka savu dalību kādā no posmiem, Ļebedevam tiks dota iespēja!