Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Lokomotīvei" vajag punktu pēdējā pieturā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Lokomotīvei" vajag punktu pēdējā pieturā
Pieredzējušais zviedrs Peters Ljungs (vadībā) šosezon ir izteikts "Lokomotīves" līderis un no viņa snieguma piektdien vakarā būs ļoti daudz, kas atkarīgs.

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda piektdien (plkst. 19.30) savā mototrekā aizvadīs šīs sezonas pēdējo maču Polijas Nice līgas regulārajā čempionātā pret Gņezno "Car Gwarant Start" un tieši šajā mačā izšķirsies "Loko" liktenis - proti, būt vai nebūt pusfinālā.

Tieši ar maču pret Polijas pirmās galvaspilsētas komandu "Loko" sāka jauno sezonu un piekāpās pretinieku mototrekā ar 33:57. Atgūt 24 punktu deficītu un iegūt bonuspunktu diezin vai izdosies, taču tas šoreiz arī nav galvenais - lai nodrošinātu vietu pirmajā četriniekā jeb pusfinālā, daugavpiliešiem pietiks arī ar neizšķirtu. No ceturtās vietas jebkurā gadījumā laikam neizdosies izvairīties (Ribņikas ROW, kas ir trešais un kam ir tikai par punktu vairāk, pēdējā kārtā brauks Pilā un visticamāk uzvarēs), taču šoreiz tas varbūt nav nemaz tik slikti - līderis un regulārā čempionāta uzvarētājs Ļubļinas "Speed Car Motor" pēdējos mačus aizvada neveiksmīgi (divi zaudējumi pēc kārtas - mājās Ribņikai un viesos Gņezno). Tik tālu gan pašreiz neviens nerēķina, jo visas domas ir saistītas ar piektdienas vakara maču.
"Lokomotīvei" būs labākais sastāvs ar visiem trim leģionāriem Peteru Ljungu, Timo Lahti un Vadimu Tarasenko priekšgalā, ar abiem pašreiz labākajiem junioriem Oļegu Mihailovu un Artjomu Trofimovu, ar Ķastu Puodžuku, kurš svarīgos mačos parasti nepieviļ, un Jevgeņiju Kostigovu, kurš, cerams, iepriecinās kaut vai regulārā čempionātā pēdējā mačā.
Viesiem sastāvs būs tāds pats, kāds tas bija iepriekšējā mačā savā mototrekā ar līderi Ļubļinas komandu (47;43), taču tajā ir divas pārmaiņas, salīdzinājumā ar "Loko" maču pirmajā kārtā Gņezno - Marcina Novaka un čeha Eduarda Krčmara vietā brauks zviedri Kims Nilsons (3. vieta 2016. un 2017. gada Zviedrijas čempionātos, šogad - 4. vieta, bet trešais bija mūsu Ljungs) un Olivers Berntzons (šā gada Zviedrijas vicečempions, tā ka finālā Ljungs palika tieši starp saviem piektdienas konkurentiem), kuri sezonas otrajā pusē rāda teicamu braukšanu un arī šoreiz sāks maču vienā pārī.
Vēl Gņezno komandā ir 2007. gada Eiropas čempions horvāts Jurica Pavličs, pieredzējušais Miroslavs Jabloņskis un Adrians Gala, kurš aizvada savu labāko sezonu kopš izgājis no juniora vecuma (caurmērā 1,95 punkti braucienā no 3 iespējamajiem). Viens no junioriem būs Maksimilians Bogdanovičs, bet otrs - Norberts Krakovjaks vai Damjans Stalkovskis.
Gņezno komanda pašreiz turnīra tabulā ir otrajā vietā, no četrinieka tā vairs izkrist nevar, taču arī "vizināties" vai kaut ko dāvināt uz Daugavpili tā nebrauks - par to liecina viesu pašreiz optimālais sastāvs.