Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Latvijas juniori uzvar Baltijas spīdveja līgas 3. posmā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Latvijas juniori uzvar Baltijas spīdveja līgas 3. posmā
Elvis Avgucevičs un Ernests Matjušonoks izvirzās vadībā...

Latvijas junioru spīdveja pāri guva dubultuzvaru Baltijas spīdveja līgas 3. posmā Kohtla-Nimmes mototrekā Igaunijā - krāslavieši no Daugavpils "Jaunības" Elvis Avgucevičs un Ernests Matjušonoks bija pirmie, bet Rīgas IK "Auseklis" motobraucēji Rūdolfs Sproģis un Ričards Ansviesulis - otrie.

Lietus dēļ sacensības tika pārtrauktas pēc trim braucienu sērijām, bet līdz tam Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa no "Jaunības" trīs reizes laboja mototreka rekordu un sakrāja 13 punktus (5:1 pret somu "Ankkurit" un 5:1 pret rīdziniekiem, kā arī 3:3 ar brāļiem Vualasiem no somu "Ankkurit-2") - vispirms mototreka rekordu laboja Avgucevičs, tad Matjušonoks, bet tad to atguva Avgucevičs.
"Ausekļa" pāris vispirms ar 5:1 uzvarēja vietējos spīdvejistus, tad ar 1:5 zaudēja "Jaunībai, bet trešajā braucienā ar 5:1 uzvarēja pāri no Sanktpēterburgas "Ņeva". Summā - 11 punktu. Trešajā vietā ar 10 punktiem "Ankkurit" pāris. Kāds būtu bijis turpinājums - nav iespējams paredzēt, jo visu izbojāja stiprs lietus...
Pēc trim posmiem vadībā ir Daugavpils "Jaunība" ar 30 punktiem (par uzvaru piosmā - 10 punktu, tālāk - 8,7,6,5 un 4 punkti), seko abas "Ankkurit" komandas - 22 un 21 punkts, bet tad nāk "Auseklis" ar 18 punktiem, tā ka atlikušajos divos posmos rīdzinieki vēl var paspēkoties par vietu trijniekā.
15. un 16. septembrī Baltijas spīdveja līgas nākamais posms būs Varkausas mototrekā Somijā (tur nesen notika U19 Eiropas kausa fināls), bet 22. septembrī pēdējais posms paredzēts Biķernieku mototrekā Rīgā.