Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Šausminošā avārijā spīdvejists Trofimovs ielido tribīnēs

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Šausminošā avārijā spīdvejists Trofimovs ielido tribīnēs
Artjoms Trofimovs pēc šausminošās avārijas. Foto: Romualds Rubenis

Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta pusfināla otrajā kārtā trešdien briesmīgu kritienu piedzīvoja viens no Daugavpils "Lokomotīves" junioru līderiem, šā gada Eiropas U19 čempionāta finālists Artjoms Trofimovs, bet komanda savāca 16 punktus un ieņēma dalītu 5./6. vietu.

Pusfināla otrās kārtas sacensības Gožuvā daugavpiliešu trio Trofimovs, Dāvis Kurmis un Ernests Matjušonoks aizvadīja krietni labāk nekā pirmo (16 punktu pret 11 punktiem) un varēja iegūt vēl par pāris punktiem vairāk, taču pēdējā 20. braucienā notika briesmīgs kritiens. Izbraucot no pirmā līkuma, Ļubļinas "Bogdanka Motor" komandas juniors Mihals Curziteks divcīņā ar Trofimovu izraisīja kritienu, kura rezultātā pāri apmalei tribīnēs ielidoja ne tikai daugavpilieša motocikls, bet arī Artjoms pats (stāsta, ka lidojums bija līdz 5.rindai).

Tomēr veiksmīgas sakritības rezultātā skatītāji neguva traumas un arī jau turpat mototrekā dakteri konstatēja, ka Trofimovs nav smagi cietis, bet jau vēlāk slimnīcā tika noteikts, ka nekas nav lauzts un ir tikai sasitumi. Jau vakar Artjoms drīkstēja doties mājup uz Daugavpili.

Tieši Trofimovs vakar guva vienīgo uzvaru "Loko" rindās un pavisam viņa rēķinā bija 5 punkti. Dāvim Kurmim - 7, bet Matjušonokam - 4 punkti.

     [+] [-]

, 2019-07-18 10:20, pirms gada
Video studijā

     [+] [-]

, 2019-07-18 12:29, pirms gada
https://www.przegladsportowy.pl/zuz... e-zawodnik-wpadl-w-kibicow/ep8ekx9

     [+] [-]

, 2019-07-18 19:16, pirms gada
riebeklis2000 rakstīja: Video studijā
https://www.facebook.com/groups/354...