Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Bogdanovam neveiksme Tarnuvā

Bogdanovam neveiksme Tarnuvā

Maksimam Bogdanovam diemžel neizdevās iekļūt spīdveja GP pretendentu pusfinālā.
Foto: Ivars Račko, Sportacentrs.com

Maksimam Bogdanovam neizdevās tikt spīdveja GP seriāla pretendentu pusfinālā. Kvalifikācijas sacensības Tarnuvas mototrekā Polijā viņš sāka cerīgi, taču ieguva tikai 5 punktus un ierindojās 11. vietā. Pusfinālā iekļuva pirmie deviņi.

Savā pirmajā braucienā Bogdanovs no ceturtās pozīcijas vispirms jau pirmajā aplī apsteidza Viktoru Golubovski no Krievijas, bet pēdējā līkumā pirms finiša - arī vācieti Marksi Dilgeru. Otrā vieta aiz brita Olivera Allena un divi punkti. Tālāk diemžel tik labi negāja. Nulle nākamajā braucienā un izstāšanās trešajā braucienā (tiesa, Maksims tobrīd bija ceturtais, tā ka pat punktu neveda). Tikai divi punkti pirms pēdējām divām braucienu sērijām, kurās vajadzēja uzvarēt, lai tiktu starp pirmajiem deviņiem.
Priekšpēdējā braucienā Bogdanovs finišeja trešais, bet savā pēdējā braucienā - otrais aiz slovaka Martina Vaculika, kurš ar 15 punktiem kļuva par uzvarētāju. Bogdanovam, Golubovskim un Allenam bija pa 5 punktiem un starp viņiem vēl notika papildbrauciens par rezervista vietu pusfinālā. Tajā uzvarēja Allens, bet Bogdanovs bija otrais. Žēl, jo šoreiz vietai pusfinālā, kā izrādījās, būtu pieticis pat ar 7 punktiem.

Vēlāk Gistrovas mototrekā Vācijā pusfinālā mēginās tikt Kjasts Podžuks un Andžejs Ļebedevs.

     [+] [-]

, 2012-06-16 21:05, pirms 6 gadiem
Iznemot, kā radit divus pirkstus un meli un apzināti krist sava trekā pret Gniezno, viņš neko vairāk arī nevar izdarīt.

Tev jābūt autorizētam,