Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevam 4 punkti, komandai - otrā uzvara

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ļebedevam 4 punkti, komandai - otrā uzvara
Andžejs Ļebedevs sāk pamazām "iebraukties" jaunajā sezonā.

Otro uzvaru pēc kārtas Zviedrijas Elitserien čempionātā spīdvejā guva titula īpašnieki Eskilstūnas "Smederna" motobraucēji, kuri viesos ar 55:35 pārspēja Kumlas "Indianerna" komandu. Andžejs Ļebedevs uzvarētāju rindās atveda 4 punktus četros braucienos.

Andžejs Ļebedevs sāka maču pārī ar savu bijušo kluba biedru dzimtajā Daugavpils "Lokomotīvē" un vienu no šīs sezonas "Grand Prix" seriāla favorītiem (pirmajā posmā Varšavā - 3. vieta un līdera gods pēc pirmā posma ar 16 punktiem) - 3:3 pirmajā braucienā, taču Andžejs palika bez punktiem. Nākamais brauciens jau bija labāks - 4:2 (Andžejs trešais) un summā tika panākts 20:16, bet 9. braucienā Lindgrens un Ļebedevs atveda 5:1 uzvaru, palielinādami viesu pārsvaru līdz 14 punktiem (34:20). Vēl vienā braucienā, tagad jau pārī ar dāni Mihaelu Jepsenu Jensenu, Ļebedevs finišēja trešais, bet pāris uzvarēja ar 4:2.
Pa 4 punktiem pēc divām kārtām ir "Smederna" un "Rospiggarna Hallstavik" komandām.
Teicamu maču "Vastervik Speedway" rindās aizvadīja daugavpiliešu leģionārs zviedrs Peters Ljungs - seši braucieni, sešas uzvaras un 18 no 18 iespējamajiem punktiem! Tiesa, komandu tas no zaudējuma mačā ar "Masarna Avesta" neglāba - 42:48.