Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Pārsteigums - "Smederna" spīdvejisti zaudē mājās, Ļebedevam - 7 punkti

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Pārsteigums - "Smederna" spīdvejisti zaudē mājās, Ļebedevam - 7 punkti
Andžejam Ļebedevam - 7 punkti, bet komandai - negaidīts zaudējums pēc pārliecinoša sākuma.

Negaidīti beidzās Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta mačs Eskilstūnā, kurā vietējā "Smederna" ar 43:47 zaudēja "Masarna Avesta" komandai. Andžejs Ļebedevs mājinieku labā atveda 7 punktus.

"Smederna" sāka ļoti pārliecinoši - 13:5 pēc pirmajiem trim braucieniem. Ļebedevs savā pirmajā braucienā uzvarēja un kopā ar dāni Mihaelu Jepsenu Jensenu atveda 4:2. Bet tad... Mājinieki vairs neuzvarēja summā nevienā no atlikušajiem 12 braucieniem!
Viesi nākamos divu braucienus uzvarēja ar 5:1 un 4:2 - vairs tikai 16:14. "Lokomotīves" sastāvā Polijas Nice līgā pieteiktais Vadims Tarasenko un Kims Nilsons 8. braucienā atveda 5:1 uzvaru pār Ļebedevu un Jepsenu Jensenu, panākdami vadību jau viesiem - 25:23. Seši no atlikušajiem septiņiem braucieniem beidzās ar 3:3, vienā ar 4:2 uzvarēja viesi un guva negaidītu uzvaru - 47:43.
Eskilstūnas komandā katrs varēja atvest vairāk punktu nekā atveda, tikai līderis Fredriks Lindgrens uzvarēja četros no pieciem braucieniem un atveda 14 punktus. Ļebedevam un Jepsenam Jensenam - pa 7, Linunas Eklēfam - 6 punkti. Pirmajiem diviem vajadzēja būt vairāk. Pagalam neveiksmīgs mačs polim Pžemislavam Pavļickim - divi kritieni un tikai 6 punkti. Arī Pontusam Aspgrenam šoreiz tikai 2 punkti.
Toties viesu rindās viens no labākajiem ar 10 punktiem bija Tarasenko, kas tikai lieku reizi apliecina, ka Vadims ir labs braucējs un ka viņam vienkārši nekādi neizdodas "sadraudzēties" ar Daugavpils mototreku (pagājušo svētdien Lodzā arī nebija slikti - 8 punkti).
Elitserien turnīra tabulā līderi ar 4 punktiem divos mačos ir "Kumla Indianerna" un "Vastervik Speedway" motobraucēji, piecām komandām - arī "Smederna" - ir pa 2 punktiem, bet divām punktu vēl nav. Sezona vēl tikai sākusies.