Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Lokomotīve" izglābjas Krakovā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Lokomotīve" izglābjas Krakovā
Vadims Tarasenko (vadībā) aizvadīja savu šosezon lab'[ako maču un atveda Krakovā 13 punktus.

Polijas Nice spīdveja līgas mačā Krakovā vēl piecus braucienus pirms tā beigām Daugavpils "Lokomotīve" zaudēja ar 24:36, trīs braucienus pirms beigām - ar 32:40, bet tomēr spēja izglābties no zaudējuma - 45:45. Punkts par neizšķirtu, vēl arī bonuspunkts (pirmā riņķa mačā mājās uzvarējām ar 56:34) un uzslava par raksturu.

Krakovam komanda visticamāk izkritīs no Nice līgas, taču tās mototrekā reti kuram pretiniekam sanāk uzvarēt pārliecinoši. Jau iepriekš bija zināms, ka uz Krakovu no U19 Eiropas kausa izcīņas fināla Somijā nepaspēs ierasties daugavpiliešu labākie juniori Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs, tā ka bažas par pozitīvu galaiznākumu bija un mača sākums tās tikai palielināja.
Trīs no četriem pirmajiem braucieniem mājinieki uzvarēja ar 5:1 un izvirzījās vadībā ar 18:6. Pēc piektā brauciena - 22:8. Pagalam neveiksmīgs sākums bija visiem "Loko" līderiem, izņemot Timo Lahti, kurš vienīgais uzvarēja savā braucienā. Ķasts Puodžuks un Vadims Tarasenko 6. un 9. braucienā uzvarēja ar 5:1, taču sekoja 1:5 desmitajā braucienā un "Wanda" nedaudzie līdzjutēji (tribīnēs bija apmēram 1500 skatītāju) jau sāka "berzēt rokas".
11. braucienā trešo reizi 5:1 uzvaru šajā mačā atveda Tarasenko un Puodžuks - 29:37, bet no atlikušajiem četriem braucieniem "Loko" vairs nezaudēja nevienā - vispirms Lahti pārī ar jaunāko komandas dalībnieku Ernestu Matjušonoku atveda 3:3, bet tad 5:1 uzvaru guva Peters Ljungs un Tarasenko - 37:41 divus braucienus pirms beigām. Pēdējos divos braucienos 4:2 uzvaras guva Lahti ar Puodžuku un Tarasenko ar Ljungu - 45:45.
Labākais "Loko" rindās mačā Krakovā bija Tarasenko - viņa rēķinā 13 punktu. 11 punktus atveda Lahti, 10 - Ljungs un 9 - Puodžuks. Četratā viņi atveda 43 no visiem 45 punktiem (vēl 2 punkti Dāvim Kurmim).
Nākamais mačs "Lokomotīvei" būs 19. augustā Ribņikā (dienu iepriekš Daugavpilī - Eiropas čempionāta 3. finālposms ar Andžeja Ļebedeva un Oļega Mihailova piedalīšanos), bet tad 24. augustā savā mototrekā jāuzņem Gņezno "Start" komandu.
Pašreiz Nice spīdveja līgā "Lokomotīve" ar 19 punktiem 12 mačos ieņem 3. vietu. Līderi ar 25 punktiem (12) ir Ļubļinas spīdvejisti, 20 punktu (12) ir Gņezno komandai, bet ar 17 punktiem mums seko Ribņikas (12) komanda. 11 punktu (11) ir Gdaņskas komandai, kas arī vēl cer tikt finālčetriniekā. Zaudējums savā mototrekā Ribņikas ROW ar 41:48 (uzvarētājiem 7 punktus atveda Ļebedevs) praktiski atņēma cerības uz finālčetrinieku Lodzas "Orzel" - tikai 6 punkti 10 mačos.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja