Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejam Ļebedevam 13 punkti Elitserien mačā

Andžejam Ļebedevam 13 punkti Elitserien mačā
Andžejs Ļebedevs sekmīgi aizvadīja savu šīs sezonas pirmo maču Zviedrijas spīdveja virslīgā - Elitserien čempionātā.

Sekmīgi turpina braukt un ražīgi vākt punktus Latvijas spīdveja izlases līderis Andžejs Ļebedevs - šīs sezonas pirmajā mačā Zviedrijas Elitserien čempionātā viņa rēķinā 13 punkti "Eskilstuna Smederna" sastāvā, bet komandai ļoti svarīga uzvara, kas saglabā izredzes iekļūt pusfinālā.

"Eskilstuna Smederna" savā mototrekā uzņēma vienu no galvenajiem konkurentiem cīņā par vietu pusfinālā "Indianerna Kumla" un uzvarēja ar 47:43. Slovēnis Matejs Žagars un daugavpilietis Andžejs Ļebedevs divatā atveda 27 no 47 komandas punktiem - attiecīgi 14 un 13.
Andžejs uzvarēja trijos braucienos pēc kārtas - vispirms ar Linusu Eklēfu atveda 4:2 un panāca 6:6, tad jau pārī ar Pontusu Aspgrenu (pieteikts šosezon arī Daugavpils "Lokomotīves" sastāvā) atkal 4:2 un panākts 6 punktu pārsvars (18:12), bet 9. braucienā Ļebedevs un Žagars atveda 5:1 dubultuzvaru un atguva 6 punktu pārsvaru (30:24). Nākamajā braucienā - otrais aiz Keneta Bjerres, trešais - Mihaels Jepsens Jensens (tikai viens punkts visā mačā...) - 3:3 un paliek plus 6.
Neveiksmīgs bija 11. brauciens, kurā Andžejs finišēja trešais, bet Eklēfs ceturtais - 1:5 un vairs tikai 34:32. Toties priekšpēdējā 14. braucienā Žagars (pirmais) un Ļebedevs (trešais) atveda 4:2 uzvaru un panāca 44:40. Punktu ar uzvaru pēdējā braucienā pielika Žagars.
Pēc 8 kārtām "Eskilstuna Smederna" ar 6 punktiem ieņem 5. vietu (tik pat punktu arī "Indianerna Kumla" komandai) un no ceturtās vietas ("Dackarna Malilla") atpaliek par 4 punktiem. Līderi ar 13 punktiem ir "Elit Vetlanda" spīdvejisti, 12 punktu - "Masarna Avesta" un 11 - "Lejonen Gislaved". Līdz regulārā čempionāta beigām komandām jāaizvada vēl pa sešiem mačiem.