Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs brauks Ribņikas ROW sastāvā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Andžejs Ļebedevs brauks Ribņikas ROW sastāvā
Andžejs Ļebedevs 2020. gada sezonā atkal brauks pasaules spēcīgākajā spīdveja līgā - Polijas Ekstralīgā Ribņikas ROW sastāvā.

Kā jau to paredzēja un kā par to jau labu laiku runāja spīdveja aprindās, tad Latvijas čempions Andžejs Ļebedevs 2020. gada sezonā brauks Polijas Ekstralīgas jaunpienācēja Ribņikas ROW rindās. ROW kluba prezidents Kžištofs Mrozeks komandas sastāvu nosauks 14. novembrī, taču jau kļuvis zināms, ka Ļebedevs ir parakstījis līgumu.

ROW komandā Andžejs brauca 2018. gada sezonas otro pusi, Ribņikā ļoti gribēja, lai viņš tur paliek arī nākamajā sezonā, taču Andžejam kategoriski nebija pieņemami braukt pret savu Daugavpils "Lokomotīvi" savā mājas mototrekā - ja reiz Nice līga, tad tikai "Lokomotīve". Ribņikā Ļebedevs jau paspēja iekarot līdzjutēju simpātijas un aizvadītajā sezonā viņš tur piedzīvoja to, ko nekad nebija piedzīvojis - pēc viņa uzvaras braucienā "Lokomotīves" sastāvā Ribņikas mototrekā vietējie fani skandēja "Andžej! Andžej!". Kaut ko tamlīdzīgu spīdveja Polijā gandrīz nav iespējams iedomāties.
Kolēģi no portāla sportowefakty.pl jau ir uzzinājuši, ka Ļebedeva paraksts uz līguma vien izmaksāja apmēram 300 tūkstošus poļu zlotu jeb ap 70 tūkstošus eiro (liela daļa naudas aizies motociklos un tehniskajā nodrošinājumā jaunajai sezonai), taču arī viņi pagaidām nav uzzinājuši, kāda ir vienošanās ar Vroclavas "Betard Sparta", jo Ļebedevam ar to ir līgums arī uz 2020. gadu - līgums ir vai nu izpirkts, vai arī Ļebedevs ir izīrēts. Pastāv trešais variants - uz Vroclavu pārceļas anglis Deniels Bjūvijs, bet Ribņika par to dabū Ļebedevu.
Vēl ROW komandā nākamsezon varētu parādīties arī viens no Lielbritānijas izlases līderiem Roberts Lamberts, kuru Ribņikas komanda grib iegūt no Zeļona Guras "Falubaz". Pēc dažām dienām pans Mrozeks visu izstāstīs...