Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs pagarina līgumu ar Zviedrijas čempioniem

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs vēl uz vienu sezonu pagarināja līgumu ar Zviedrijas čempionu Eskilstūnas klubu "Smederna". 2019. gada sezona daugavpilietim būs ceturtā pēc kārtas "Smederna" rindās.

Aizvadītajā sezonā (Eskilstūnas komanda otro reizi pēc kārtas kļuva par Zviedrijas čemponi) Andžejs Ļebedevs tikai tās pirmajā pusē startēja "Smederna" rindās un caurmērā vienā braucienā atveda 1,56 punktus, taču tas nekļuva par šķērsli līguma pagarināšanai. Var paredzēt, ka tam par iemeslu bija arī Andžeja labais sniegums sezonas otrajā daļā un īpaši tās beigās Ribņikas ROW rindās Polijas Nice līgā. Eskilstūnā redzēja un saprata, ka krīze sniegumā pārvarēta.
Bez Ļebedeva līgumi tika pagarināti vēl ar trim zviedru spīdvejistiem - mums labi zināmo (divas sezonas Daugavpils "Lokomotīvē") šā gada "Grand Prix" seriāla bronzas medaļas ieguvēju Fredriku Lindgrenu, Pontusu Aspgrenu un šā gada ceturto labāko Zviedrijas junioru Aleksanderu Voentinu.