Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" juniori ceturtie Zeļonagurā, "bronzas pāris" - šovakar Biķerniekos

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Loko" juniori ceturtie Zeļonagurā, "bronzas pāris" - šovakar Biķerniekos
Trīs pašreiz labākie Latvijas spīdveja juniori (no kreisās) - Oļegs Mihailovs, Artjoms Trofimovs un Dāvis Kurmis. Abus pirmos šovakar redzēsim Biķerniekos.

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori ieņēma ceturto vietu Polijas junioru komandu čempionāta pirmajā pusfinālposmā Zeļonagurā, bet Eiropas U19 kausa izcīņas "bronzas pāris" Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs šovakar būs redzami Baltijas līgas pāru sacensībās CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Rīgā.

Zeļonagurā "Loko" juniorus pārstāvēja ilūkstietis Dāvis Kurmis un divi krāslavieši - Elvis Avgucevičs un Ernests Matjušonoks. Latvijas trio ieguva 18 punktus un pirmajā pusfinālposmā savā grupā ieņēma 4. vietu. Mūsējo rēķinā pa vienai 5:1 (Krumis un Matjušonoks) un 4:2 (Kurmis un Avgucevičs) uzvarai, divi neizšķirti un pa vienam 2:4 un 1:5 zaudējumam. Kurmja rēķinā - 10 punktu, Avgucevičam - 5 un Matjušonokam - 3 punkti.
Skaidrs, ka būtu vairāk punktu un vieta būtu augstāka, ja būtu braukuši Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs, kuri pagājušās nedēļas nogalē ieguva bronzas medaļas U19 Eiropas kausa izcīņā, taču viņi abi šovakar būs Biķerniekos - 14. jūlijā BKSB mototrekā risināsies junioru komandu pasaules čempionāta pusfināls un Baltijas līgas pāru sacensības pašreiz abiem labākajiem Latvijas junioriem būs iespēja papildus iepazīt Biķernieku mototreku, kurā līdz šim ir braukts maz.
Baltijas līgas pāru sacensību otrais posms šovakar sāksies plkst. 17 un tajā piedalīsies jaunie spīdvejisti no Latvijas, Somijas, Igaunijas un Krievijas. Diemžēl neieradīsies Ukrainas juniori. Ukrainai šo posmu vajadzēja arī rīkot, taču vispirms viņi nespēja paveikt to (rīkosim mēs), bet tagad arī savu iekšējo nesaskaņu dēļ neieradīsies. Vai vispār ir jēga un vajadzība viņus šajā līgā turēt?
Piedalīsies sešu komandu pārstāvji - Daugavpils "Jaunība", Rīgas IK "Auseklis" (Rūdolfs Sproģis, Ričards Ansviesulis un Kristers Lumanis rezervē), "J&U Speedway Kohtla-Nomme" no Igaunijas, divas komandas no somu kluba "VRT ANKKURIT Varkaus" un Sanktpēterburgas "Ņeva" no Krievijas. Savensību rīklotājiem tā savukārt būs laba pārbaude pirms junioru komandu pasaules čempionāta pusfināla, kurā Latvijas izlase (arī trīs "Loko" juniori, kuri vakar brauca Zeļonagurā) tiksies ar pašreizējo pasaules čempioni Poliju, Zviedriju un Somiju.