Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

16.maijā Biķernieku trasē notiks spīdveja treniņu atvērto durvju diena

16.maijā Biķernieku trasē notiks spīdveja treniņu atvērto durvju diena
Publicitātes foto

CSDD Biķernieku Spīdveja stadionā Rīgas domes Bērnu un jaunatnes centrs (BJC) “IK Auseklis” uzsāks jauno spīdveja treniņu sezonu un jebkuram jaunietim (vecumā no 10 līdz 16 gadiem) ir iespējas ierasties BKSB, iepazīties ar spīdveja audzēkņiem, treneri un varbūt arī drīzumā uzsākt spīdveja treniņus ar jaunajiem motocikliem.

Kā ziņots iepriekš, 10.aprīlī Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks spīdveja klubam svinīgi nodeva desmit jaunus spīdveja motociklus “Jawa”, kas atjaunotajā Biķernieku spīdveja stadionā ļaus turpināt attīstīt šo aizraujošo un dinamisko motosporta veidu.

Sadarbība starp CSDD Biķernieku trasi un BJC “IK Auseklis” ir devusi jauniešiem iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā. Jau šogad plānots, ka Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu no Rīgas.

Sezonas atklāšanas treniņā piedalīsies jaunieši, kas jau iepriekšējos gados trenējās spīdvejā un kas interesentiem gan pastāstīs, gan stadionā parādīs cik aizraujošs ir šis motosporta veids.

Šogad Latvijā ir plānotas divas liela mēroga sacensības spīdvejā. Vienas no tām 27.maijā notiks Daugavpilī, kur notiks Spīdveja Grand Prix sacensības, un, otras – 25.jūnijā Biķernieku spīdveja stadionā, kad norisināsies Pasaules Kausa sacensības spīdvejā, kurās piedalīsies arī Latvijas komanda.

Vairāk informācijas par spīdveju un iespējām trenēties spīdvejā: Galvenā, kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/Bikernieku...

Izmantotie resursi:
Galvenā