Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā
Andžejs Ļebedevs īsā laikā kļuva par vienu no ROW komandas līderiem.

Daugavpils "Lokomotīvei" neizdevās tikt Polijas Nice spīdveja līgas finālā, taču Latvijas spīdvejs tajā būs pārstāvēts - finālā iekļuva Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Ribņikas ROW komanda (Andžejs līdz sezonas beigām aizdots šai komandai no Vroclavas "Betard Sparta"). ROW pusfināla atbildes mačā savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Gņezno komandu (pirmais mačs - 45:45) un finālā tiksies ar Ļubļinas "Speed Car Motor".

Andžejs Ļebedevs apmēram 12 (!) tūkstošu skatītāju klātbūtnē Ribņikas mototrekā bija viens no labākajiem - viņa rēķinā 12 punktu piecos braucienos (vairāk ROW komandā tikai Kacperam Vorinam - 13). Savu pirmo braucienu pārī ar Mateušu Ščepaņaku daugavpilietis uzvarēja, taču polis bija ceturtais - 3:3. Savukārt savu nākamo braucienu šis pāris uzvarēja ar 4:2 (Ļebedevs - trešais) un panāca 15:15, bet 10. braucienā uzvarēja ar 5:1 (Ļebedevs - pirmais) un tikai otro reizi izvirzīja mājiniekus vadībā - 31:29. Tūdaļ pat sekoja 5:1 Andreja Karpova un Vorinas izpildījumā - 36:30, kā arī Ļebedeva (pirmais) un Roberta Hmeļa 4:2 - 38:30. Viesi vairs nespēja pietuvoties. Pēdējā braucienā punktu ar 5:1 uzvaru pielika Ļebedevs un Vorina - 52:38.
Pirmais finālmačs - 16. septembrī ROW mototrekā Ribņikā.